721 730 730

Czarna herbata liściasta z korzeniem różeńca górskiego (20 saszetek po 2g)

Herbatka wspiera walkę ze stresem, a także wspomaga pamięć i koncentrację. Ten smaczny i aromatyczny napój z łatwością zastąpi zwykłą herbatę, doda energii, wprawi w dobry nastrój i wspaniałe samopoczucie.

Kod produktu: 225436

39,10zł 46,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Czarna herbata z  różeńcem górskim produkowana jest na Ałtaju, nie zawiera substancji zapachowych i wzmacniaczy smaku oraz jest w 100% naturalna. Ten smaczny i aromatyczny napój z łatwością zastąpi zwykłą herbatę, doda energii, wprawi w dobry nastrój i wspaniałe samopoczucie. Herbata chińska przyczynia się do utrzymania prawidłowych zdolności umysłowych i fizycznych. Różeniec górski przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu krążenia oraz prawidłowych funkcji umysłowych i poznawczych (pamięć, koncentracja, uwaga, funkcje mowy, szybkość myślenia, zdolność rozumienia informacji). Herbatka wspiera walkę ze stresem, a także wspomaga pamięć i koncentrację.

Sposób użycia:

Kubek (200 ml) przepłucz gorącą wodą, włóż saszetkę i zalej gorącą wodą (85-95°C), odstaw na 5-10 min. Do gotowego napoju można dodać miód lub cytrynę.

Zalecana dzienna porcja: 1 szklanka zaparzonej herbaty raz na dobę.

Ostrzeżenia: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Nieodpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących. Możliwa nietolerancja któregokolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanego dziennego dawkowania. Suplementy diety nie stanowią substytutu różnorodnej diety. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Przechowywanie: w temp. od 0 do 25°С i wilgotności względnej do 75%.

Kraj pochodzenia: Rosja.

Importer: SIA “ASTI Group”, 5 Zārdu Street, Riga, LV-1083, Latvia

Skład 1 saszetki: herbata chińska liść (Camellia sinensis leaf) – 1600 mg, różeniec górski korzeń (Rhodiola rosaea root) – 400 mg

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość