721 730 730

Czystość z troską o naturę!

Produkty do utrzymania czystości w domu powinny być nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zdrowia i otoczenia. Firma Tiande ma całą linię bezpiecznych produktów do sprzątania, wśród których hitem jest płyn do mycia naczyń na bazie owoców drzewa mydlanego. Naturalne, biodegradowalne i hipoalergiczne! Teraz kupując 2 produkty: płyn do mycia naczyń na bazie owoców zapianu + ściereczkę do mycia naczyń, za jedynie 0,16 PLN otrzymasz ściereczkę PROFI do kompleksowego sprzątania!

Kod produktu: 980192/01

Produkt niedostępny

44413 Płyn do mycia naczyń na bazie orzecha mydlanego 500ml

Opis produktu:

Jest to koncentrat  płynu do mycia naczyń, warzyw i owoców stworzony na bazie saponin (naturalnych detergentów) zawartych w łupinach orzecha mydlanego. Dzięki temu płyn jest przyjazny dla środowiska naturalnego - ulega całkowitemu rozkładowi (biodegradacji).
Skutecznie usuwa zanieczyszczenia różnego pochodzenia, rozpuszcza i usuwa tłuszcz nawet w zimnej wodzie, łatwo się spłukuje. Pozytywnie wpływa na skórę rąk - zmiękcza ją, wykazuje działanie kojące i przeciwzapalne.    

Sposób użycia:

1-2 krople płynu wycisnąć na wilgotną gąbkę, przetrzeć nią naczynia i spłukać pod bieżącą wodą lub rozpuścić 1 łyżeczkę płynu w 5 litrach wody, w tak przygotowanym roztworze umyć naczynia, następnie spłukać pod bieżącą wodą. Można stosować do wszystkich rodzajów naczyń.

980199 Ściereczka do naczyń, 1 szt

Opis produktu:

Dwustronna ściereczka do naczyń ułatwi życie każdej gospodyni domowej.

- Delikatna strona z łatwością usuwa tłuszcz nawet w zimnej wodzie i bez użycia środków czyszczących.

- Strona z powierzchnią ścierną zmywa naczynia i usuwa trwałe zabrudzenia, pomaga uporać się ze spalenizną i przypalonymi resztkami jedzenia.

Ten nowoczesny gadżet wykonany z super mikrofibry idealnie nadaje się do mycia i polerowania naczyń, a także do usuwania zabrudzeń z urządzeń kuchennych i różnych powierzchni. Suchą ściereczką można wypolerować wyroby ze szkła, nadając im idealną przezroczystość.

Dzięki specjalnemu tkaniu ściereczka jest skuteczna nawet bez środków czyszczących. Supermikrofibra ma specjalny splot, który gwarantuje trwałość i odporność na zużycie oraz zachowanie pierwotnego wyglądu tkaniny przez długi czas.

Dzięki rozmiarowi 20 x 17 cm zmywanie naczyń będzie wygodne i łatwe.

Sposób użycia:

Nadaje się do naczyń i powierzchni kuchennych. Nie należy używać strony ściernej na powierzchniach podatnych na zarysowania. Nie prasować, nie suszyć na grzejniku.

GRATIS!!! 980192 Ściereczka PROFI do kompleksowego sprzątania.

Opis produktu:

Nie chcesz już tracić sił i czasu na sprzątanie? Mamy rozwiązanie!

Ściereczka do kompleksowego sprzątania z serii Master Class to prawdziwy profesjonalista, który pomoże Ci wyczyścić dowolną powierzchnię napotkaną na drodze podczas sprzątania.

- Lakierowane powierzchnie, plastik, szkło, kafelki i laminat;

- meble tapicerowane, wyroby ze skóry, zamszu, weluru;

- wyroby ze stali nierdzewnej (odzyskają swój dawny blask).

Ściereczka „wybawi“ Twój dom od zabrudzeń, kurzu, plam i zbierze pozostałości wody, nie uszkadzając powierzchni. Możesz użyć ściereczki również do sprzątania wnętrza samochodu.

Ściereczka PROFI jest skuteczna nawet bez specjalnych środków, czyli pozwala zaoszczędzić nie tylko środki czyszczące, ale również rodzinny budżet. Sprzątanie za pomocą ściereczki będzie bardziej ekologiczne!

Sposób użycia:

Używać na sucho lub na mokro. W razie konieczności zastosować środek czyszczący. Nie prasować, nie suszyć na grzejniku.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość