721 730 730

Dla odświeżonej twarzy i młodego spojrzenia!

Uzupełnij arsenał swoich kosmetyków do pielęgnacji urody o skuteczną maskę foliową od TianDe. Maska otula skórę niczym płynne złoto, zapewniając pełnowartościową pielęgnację i aktywne oczyszczanie. Teraz kupując oczyszczającą złotą maskę foliową do twarzy, za jedynie 0,20 PLN otrzymasz hydrożelowe płatki do powiek „Algi organiczne“!

Kod produktu: 50116/50115

62,50zł 83,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

50116 Oczyszczająca złota maska foliowa do twarzy 130 ml

Opis produktu:

Maska natychmiast napina skórę, a jej składniki aktywne nadają cerze świeży, lśniący kolor i długotrwałe nawilżenie.

W składzie maski znajduje się wyciąg z jaskółczego gniazda ( jeden z najcenniejszych naturalnych koncentratów polisacharydów i aminokwasów), ale także naturalne sole mineralne , hialurynian sodu, betainę i glicyryzynian  potasu.

Podczas usuwania maski skóra zostaje pozbawiona obumarłych komórek, nieczystości i nadmiernego sebum, zyskuje  świeżość i staje się rozjaśniona. Maska wspiera oddychanie komórkowe i naturalne nawilżenie, pozostawia efekt doskonale gładkiej skóry.

Sposób użycia:

Grubszą warstwę maski nanieść na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy, ominąć brwi, okolice oczu i ust. Pozostawić na 20-30 minut do momentu aż maska wyschnie  tworząc cienką folię, a następnie ostrożnie ściągnąć. 

GRATIS!!! 50115 Hydrożelowe płatki do powiek „Algi organiczne” 2 szt

Opis produktu:

To kosmetyk o natychmiastowym działaniu, pomaga zmniejszyć obrzęki i opuchliznę pod oczami oraz szybko przywraca skórze świeży wygląd, nawilża, napina skórę, poprawia kontur dolnych powiek. Płatki likwidują ślady zmęczenia, odżywiają suchą i cienką skórę powiek, sprzyjają wygładzeniu zmarszczek mimicznych. Produkt zawiera polisacharydy chrząstnicy kędzierzawej i brunatnicy mozuku, hydrolizowany kolagen, aminokwasy białka kukurydzianego i alantoinę. Wśród specjalistów kosmetologii chrząstnica kędzierzawa zdobyła miano roślinnego „silikonu“, chroniącego skórę przed odwodnieniem i oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Sposób użycia :

Płatki nałożyć na oczyszczoną skórę  pod oczy. Usunąć po 15-20 minutach.

Należy użyć od razu po otwarciu opakowania.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość