721 730 730

Lekkie nóżki i miękkie pięty

Kup dowolne skarpetki z punktowo naniesionym turmalinem, a za jedynie 0,32 PLN otrzymasz 2 kremy do stóp z olejem węża: regeneracyjny + profilaktyczny!

Kod produktu:

52,72zł 72,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
11,50zł

30130/01 Skarpetki z punktową warstwą turmalinową

Skarpetki z punktowo naniesionym turmalinem to wyrób medyczny przeznaczony do użytku domowego. Turmalin sprzyja niwelowaniu uczucia zmęczenia nóg, zapobiega powstawaniu procesów zastojowych, normalizuje pracę gruczołów potowych. Zapewnia statyczny masaż nóg, poprawia stan po złamaniach i naciągnięciach. Łagodzi uczucie bólu, poprawia ciśnieni krwi i krążenie limfatyczne. Skarpetki działają wzmacniająco na cały organizm.

Sposób użycia:

Skarpety zaleca się zakładać wieczorem. Zacznij od 10-15 minut dziennie, stopniowo zwiększając czas noszenia do 8-10 godzin (na całą noc). Rozmiar 26.

Gratis !!!

41105 – Regeneracyjny krem do stóp z tłuszczem węża 30g

Opis produktu:

Krem skutecznie odżywia skórę, stymuluje krążenie, zmiękcza zrogowaciały naskórek na stopach i piętach. Głównym zadaniem tego kosmetyku jest regeneracja popękanej skóry pięt. Regularne stosowanie kremu zregeneruje skórę i przywróci jej naturalne piękno i elastyczność. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji stóp, dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza szuchej i popękanej.

 

Sposób użycia:

Nanieść niewielką ilość kremu na czyste stopy, wcierać aż do całkowitego wchłonięcia kremu.

 

oraz 41106 - Krem profilaktyczny do stóp z tłuszczem węża 30g

 

Opis produktu:

Krem ma doskonałe właściwości ochronne, utrzymuje optymalne ph skóry, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie się mikropęknięć, usuwa toksyny. Wyjątkowa receptura kremu zapobiega pojawieniu się grzybicy, poprawia krążenie, usuwa swędzenie, likwiduje nieprzyjemny zapach i nadmierne pocenie się stóp. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji stóp, dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza suchej i popękanej.

Sposób użycia:

Nanieść niewielką ilość kremu na czyste stopy, wcierać aż do całkowitego wchłonięcia kremu.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość