721 730 730

Tusz do brwi „Kształt i kolor“7,6g

Tusz do brwi "Kształt i kolor“ to produkt koloryzujący z efektem utrwalenia. Jego formuła sprawia, że brwi pozostaną miękkie, a dodatkowo nabiorą odpowiedniego kształtu i podkreślenia.

Kod produktu: 80137

55,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Dzisiaj wymaga się, aby brwi wyglądały naturalnie, ale jednocześnie miały wyrazisty odcień i były starannie wyregulowane. W istocie trzeba stworzyć wrażenie, że masz naturalnie gęste brwi, które mają naturalnie piękny kształt. Z tym trudnym zadaniem łatwo poradzi sobie nowy tusz do brwi marki TianDe!

Tusz pomoże podkreślić naturalny kształt Twoich brwi, nada im intensywnego koloru i wzmocni wynik końcowy. Dzięki unikatowej żelowej konsystencji brwi będą utrwalone, zachowają kolor i wymagany kształt przez cały dzień. Nowa, silikonowa szczoteczka została specjalnie przystosowana do stylizacji łuków brwiowych .Jej skrócony kształt pomoże starannie zafarbować brwi bez pozostawiania plam na skórze. Elastyczne silikonowe włosie dokładnie rozczesuje brwi i nadaje mu doskonałego kształtu!

Trzy naturalne odcienie – czarny, brąz i jasny brąz posłużą brunetkom, brązowowłosym i blondynkom (odcień 03 jest uniwersalny dla wszystkich).

Sposób użycia:

Nanieść na brwi przy użyciu szczoteczki.

 

W uwagach do zamówienia prosimy podać numer katalogowy wybranego odcienia.

01 - czarny

02 - brąz

03 - jasny brąz

 

kosmetyki tianDe tusz do brwi

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość