721 730 730

Tusz do rzęs „VIVA ITALY” 1 szt

 Doskonale tuszuje, odżywia, regeneruje i wzmacnia. Wpływa na wydłużenie rzęs i ich wzmocnienie.

Kod produktu: 81302

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Doskonale tuszuje, odżywia, regeneruje i wzmacnia. Wpływa na wydłużenie rzęs i ich wzmocnienie. Możliwe to jest dzięki bogatemu składowi aktywnemu:

  • Copernicia cerifera cera – naturalny wosk pozyskiwany z palmy o takiej nazwie. Jest to jeden z najtwardszych wosków roślinnych. Stanowi tak zwany emolient tłusty. Tworzy na rzęsach warstwę okluzyjną – film, który zapobiega wysychaniu i kruszeniu się  rzęs. Kondycjonuje rzęsę , wygładza i zmiękcza.
  • Olej rycynowy -  pozyskany z nasion rącznika. Ma silne właściwości scalające, regenerujące i pobudzające wzrost rzęs. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe odbudowują strukturę włoska rzęsy.
  • Cera alba – wosk pszczeli odpowiadający za dobrą aplikację tuszu i mający działanie osłonowe.
  • Olej mikrokrystaliczny – nadaje objętość rzęsom.
  • Tocophery – stabilna postać witaminy E, działający antyoksydacyjnie i odmładzająco na rzęsy. Nawilża i wzmacnia.

Przynajmniej 3 ekstrakty tuszu odpowiadają za regenerującą i odbudowującą stronę produktu. Olej rycynowy, jako wyciąg i hydrolizat tego ekstraktu oraz wosk z wilczomlecza sprawiają , że produkt jest połączeniem tuszu o działaniu upiększającym z rodzajem odżywki wpływającej na wzrost i wzmocnienie rzęs.

Bazowym składnikiem jest gliceryna naturalna – bezbarwna, przezroczysta, higroskopijna ciecz o konsystencji syropu. Naturalna gliceryna jest uzyskiwana przez zmydlanie tłuszczy roślinnych, głównie tłuszczu kokosowego.

Sposób użycia:

Nakładać tusz od nasady rzęs aż po same końce, wykonując przy tym delikatny ruch „zygzag”, aby dokładnie pokryć i rozdzielić rzęsy.

Kosmetyki TianDe tusz do rzęs
 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość