721 730 730

Waga w normie - zdrowie na plus

Kup dwa koktajle Cranberry Mix Protein Shake oraz Ice-Cream Mix Protein Shake a gratis otrzymasz miarkę z funkcją oblicznia BMI.

Kod produktu: 195421/01

Produkt niedostępny

195421 Żurawinowy koktajl-mix proteinowy ze słodzikiem 300g

Opis produktu:

Aby wspomóc pracę serca które najczęściej odczuwa skutki nadwagi, aktywnego trybu życia i intensywnych treningów stworzony został żurawinowy koktajl-mix proteinowy. Koktajl ułatwia proces pozbywania się nadwagi i osiągania znakomitych wyników sportowych.
Koktajl zawiera dobrej jakości białko w idealnych proporcjach: 55% białka serwatkowego i 45% białka ze słonecznika.

Żurawinowy koktajl-mix proteinowy został opracowany specjalnie dla osób, które muszą zredukować wagę oraz wspomóc pracę układu sercowo-naczyniowego. Jest niezastąpiony dla sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów). Koktajl zawiera naturalne aminokwasy, w tym optymalną ilość najważniejszych i potrzebnych do kształtowania sylwetki BCAA. Te aminokwasy to leucyna, izoleucyna i walina. To właśnie ten kompleks wspomaga organizm w czasie stresu i wysiłku. Aminokwasy BCAA są paliwem podczas treningów, a po nich pierwsze „przychodzą z pomocą“, regenerując mięśnie i zmniejszając uczucie zmęczenia.

Bez soi, glutenu, cukru, konserwantów, barwników i mieszanek syntetycznych - produkt zawiera maksymalną ilość naturalnych składników, w tym również aminokwasów. Swój dobry smak koktajl zawdzięcza naturalnemu słodzikowi - wyciągowi ze stewii oraz zawartości zmielonych owoców i soku z żurawiny.

Koktajl stanowi zdrowy, pożywny oraz komfortowy zamiennik posiłku.
W jednej porcji znajduje się 11 gramów białka i zaledwie 50 kcal! Dzięki temu koktajlowi Twoja waga będzie w normie, a zdrowie na plus!

Sposób użycia:

2-2,5 łyżeczki (17-20 g) suchego produktu starannie wymieszać w 200 ml odtłuszczonego mleka lub wody o temperaturze pokojowej. Można użyć shakera lub blendera.

 

195422 Lodowy koktajl-mix proteinowy ze słodzikiem 300g

Opis produktu:

Jest to koktajl o delikatnym śmietankowym smaku. Lodowy koktajl-mix proteinowy został opracowany specjalnie dla osób, które chcą zredukować masę ciała i zachować dobrą kondycję stawów. To właśnie stawy są narażone na urazy na skutek obciążeń wywołanych zbyt dużą masą ciała. Urazy stawów powstają również w wyniku zbyt intensywnych treningów czy też braku odpowiedniego przygotowania do aktywności sportowej. Śmietankowy koktajl proteinowy wzbogacony jest w hydrolizowany kolagen oraz metylosulfonylometan które mają korzystny wpływ na stan tkanek chrzęstnych i stawów.

Lodowy koktajl-mix proteinowy zawiera dobrej jakości białko w optymalnych proporcjach: 55% białka serwatkowego i 45% białka ze słonecznika.

Koktajl będzie idealny dla sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów). Koktajl zawiera naturalne aminokwasy, w tym optymalną ilość najważniejszych i potrzebnych do kształtowania sylwetki BCAA. Te aminokwasy to leucyna, izoleucyna i walina. To właśnie ten kompleks wspomaga organizm w czasie stresu i wysiłku. Aminokwasy BCAA są paliwem podczas treningów, a po nich pierwsze „przychodzą z pomocą“, regenerując mięśnie i zmniejszając uczucie zmęczenia.

Bez soi, glutenu, cukru, konserwantów, barwników i mieszanek syntetycznych - produkt zawiera maksymalną ilość naturalnych składników, w tym również aminokwasów. Swój dobry smak koktajl zawdzięcza naturalnemu słodzikowi - wyciągowi ze stewii.

Koktajl stanowi zdrowy, pożywny oraz komfortowy zamiennik posiłku.
W jednej porcji znajduje się 11 gramów białka i zaledwie 55 kcal!

Kompleks składników zawartych w koktajlu pomoże zadbać o stawy i osiągnąć wszystkie wyznaczone cele!

Sposób użycia:

2-2,5 łyżeczki (17-20 g) suchego produktu starannie wymieszać w 200 ml odtłuszczonego mleka lub wody o temperaturze pokojowej. Można użyć shakera lub blendera.

 

GRATIS!!! 90176 Miara z funkcją obliczania

Na metrze znajdują się praktyczne podpowiedzi. Miarka jest podzielona na strefy: zielona – twoja talia jest standardowa, pomarańczowa – poświęć swojej tali więcej uwagi, zanim będzie za późno, czerwona – aktywnie poświęć się swojemu zdrowiu.

Metr od TianDe pomoże Ci:
- po prostu zmierzyć obwód pasa (jasny wskaźnik, który może zwrócić uwagę na problemy ze zdrowiem);
- szybko zmierzyć wskaźnik masy ciała BMI. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać na skali swoją wagę i swój wzrost, a metr wyświetli Twoje BMI;
- mieć ogląd swojego sukcesu na drodze do doskonałej figury.

Metr jest dwustronny do pomiaru obwodu talii u kobiet i mężczyzn. Wygodna stabilizacja pozwoli Ci umocować metr tak, aby mógł z maksymalną dokładnością zmierzyć obwód. W celu zwinięcia metra wystarczy wcisnąć przycisk.

Sposób użycia:

Na zielonej skali (pierścień obrotowy) wybierz swój wzrost. Na skali białej (korpus metra) wybierz swoją wagę. Obracając zielonym kółkiem połącz te dwa wskaźniki. W polu BMI wskaźnik wyświetli się Twój wynik BMI.

 

 

Kosmetyki tianDe koktajl proteinowy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość