721 730 730

Żel do powiek „Zjawiskowy blask” 25 g

Żel jest przeznaczony do młodej skóry.Natychmiast się wchłania, nasycając skórę wilgocią, utrzymuje sprężystość, usuwa ślady zmęczenia i przeciwdziała pierwszym zmarszczkom mimicznym.

Kod produktu: 15509

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Dużo się śmiejesz? Często się śmiejesz? I dobrze! Nie powinnaś jednak płacić za swój dobry nastrój zmarszczkami mimicznymi.
Od śmiechu i wyrażania dużych emocji pojawiają się „kurze łapki“, a dokładniej: tylko zaczynają się tworzyć. Możesz zatrzymać ich powstawanie za pomocą żelu do powiek z kolekcji młodzieżowej TianDe. Żel natychmiast się wchłania, nasycając skórę wilgocią, utrzymuje sprężystość, usuwa ślady zmęczenia i przeciwdziała pierwszym zmarszczkom mimicznym.

Jest przeznaczony specjalnie dla młodej skóry. Pamiętaj: strefa wokół oczu potrzebuje specjalnych kosmetyków! To jedna z najdelikatniejszych i najbardziej wrażliwych stref, dlatego aby zapobiec wczesnym zmarszczkom, należy stosować specjalny krem do skóry powiek od TianDe.

Sposób użycia:

Nakładać łagodnymi ruchami na skórę wokół oczu. Aby zwiększyć efekt działania, żel należy stosować rano i wieczorem.

 

Kosmetyki Tiande In Top

Propylene Glycolr Glycerin,Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glyceryl Polymethacrylate,
Phe‘ noxyethanol, Carbomer.Triethano'ramine, PVM MA Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil. Diazolidinyl Urea, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Tocopheryl, Acetate. Disodium EDTA, Parfum Butylphenyl Methylpropional.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość