721 730 730

3D Photoner – urządzenie do kompleksowej koloroterapii i terapii ultradźwiękami 1 szt

Przenośny aparat do kompleksowego oddziaływania fotochromowego i ultradźwiękowego stworzony do użytku domowego i przeznaczony do regularnych zabiegów kosmetologicznych. Urządzenie jest rekomendowane do usuwania zmian pojawiających się wraz z wiekiem.

Kod produktu: 90149

730,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

3D Photoner - przenośny aparat do kompleksowego oddziaływania fotochromowego i ultradźwiękowego stworzony do użytku domowego i przeznaczony do regularnych zabiegów kosmetologicznych.

Urządzenie łączy w sobie oryginalną metodę skutecznego mikromasażu przy użyciu ultradźwięków o częstotliwości 3 MHz oraz metodę łagodnego naświetlania o szerokim zakresie fal. Chromterapia lub terapia kolorami należy do metod medycyny alternatywnej.

Naświetlanie kolorami zapewnia następujące efekty:

Barwa czerwona- przenika do skóry na głębokość 8-10 mm, aktywuje działalność fibroblastów. Naświetlanie w zakresie światła czerwonego rozgrzewa, co poprawia krążenie, aktywizuje metabolizm, stymuluje wzrost nowych zdrowych komórek, zmniejsza głębokość zmarszczek, nadając skórze elastyczność i gładkość.

Barwa niebieska- przenika do skóry na głębokość 0,5 mm, nadaje się do pielęgnacji skóry wrażliwej, tłustej oraz skóry ze zmianami zapalnymi. Naświetlanie światłem niebieskim sprzyja regulacji wydzielania sebum, pomaga w walce z trądzikiem, sprawia że skóra staje się świeża i wygląda zdrowo. Oddziaływanie światłem niebieskim sprzyja również zwężeniu porów, łagodzi stany zapalne i zmniejsza zaczerwienienia.

Barwa zielona- ma działanie łagodzące, zwęża rozszerzone naczynia krwionośne, poprawia utlenienie tkanek, łagodzi podrażnioną skórę, likwiduje dyskomfort. Naświetlanie zielonym światłem nadaje się do cery mieszanej.

Terapia ultradźwiękami fonoforeza.

Urządzenie generuje drgania ultradźwiękowe o częstotliwości 3 MHz, które zmuszają tkanki i komórki skóry do falowej zmiany swojej gęstości- ściskania i rozkurczania się .Łagodny masaż tkanek na poziomie komórkowym ma silne działanie stymulujące, bez rozciągania i deformowania skóry. W jej komórkach-w wyniku masażu ultradźwiękami –uruchomiona zostaje wymiana substancji, zwiększa się poziom kolagenu i elastyny. Mikromasaż pozytywnie oddziałuje na pracę gruczołów łojowych, wyrównuje powierzchnię skóry, blizn, zmian potrądzikowych i zapalnych.

Stosowanie urządzenia jest bezpieczne, bezbolesne oraz pozbawione dyskomfortu. Urządzenie jest rekomendowane do usuwania zmian pojawiających się wraz z wiekiem.

Zastosowanie 3D Photoner w połączeniu z kosmetykami Tiande zauważalnie zwiększa skuteczność zabiegu dzięki zwiększonemu przenikaniu składników aktywnych zawartych w produktach.

Sposób użycia:

  1. Dokładnie oczyścić twarz.
  2. Podłączyć zasilacz sieciowy, włączyć zasilanie.
  3. Nałożyć grubą warstwę aktywnego kremu TianDe na strefę twarzy, która będzie poddana zabiegowi.
  4. Zwrócić uwagę na to, aby element naświetlający przyrządu dokładnie przylegał do skóry podczas zabiegu.
  5. Czas zabiegu wynosi 10-15 minut. Uwaga! Podczas zabiegu należy chronić oczy.

Nie zaleca się kierowania elementu naświetlającego przyrządu na fragmenty skóry z egzemą, trądzikiem, oparzeniami i przebarwieniami słonecznymi. Przy wykonywaniu zabiegu należy oddziaływać na odcinki skóry znajdujące się obok siebie.

Przeciwwskazania do stosowania 3D Photoner: Ciąża, nadwrażliwość skóry, cukrzyca, reakcje alergiczne, przewlekłe choroby krwi, indywidualna nietolerancja, elektoniczne lub metalowe inplanty podskórne w okolicy oddziaływania i ostre procesy zapalne.


kosmetyki tianDe fotoner

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość