721 730 730
Kategorie
Atrybuty
CenaMaseczki kolagenowe oraz odżywcze do aplikacji na twarz

Od czasu do czasu warto zrobić sobie małe SPA w domu, zrelaksować się po długim dniu i zrobić coś dobrego dla swojej skóry. Najłatwiejszym sposobem na dostarczenie jej dużej ilości składników, które dobrze działają na jej kondycję jest zastosowanie maseczki. Wystarczy kilkanaście minut, aby zadziałała, jak należy i widocznie polepszyła stan cery. Spróbuj sam – a przekonasz się, że warto i już po jednym użyciu poczujesz różnicę. Co więcej, w niewielkiej cenie możesz otrzymać świetny produkt pielęgnacyjny.

Maseczka aloesowa, z algami morskimi lub kwasem hialuronowym

Wybierz maseczki TianDe, ponieważ zawierają wiele naturalnych wyciągów i dodatki takie jak kolagen, algi morskie, aminokwasy czy koenzym Q10. Do wyboru jest kilkanaście produktów, więc możesz wybrać to, co najlepiej odpowiada potrzebom Twojej skóry; maseczkę odmładzającą, wygładzającą, odświeżającą, oczyszczającą... Dostępne są również warianty przeznaczone na okolice oczu. Zachęcamy do zapoznania się z opisami produktów, ponieważ dzięki nim dowiesz się, jakie działanie na skórę wykazuje każdy z nich.

Maseczka aloesowa, z algami morskimi lub kwasem hialuronowym doskonale sprawdzi się jako element regularnej pielęgnacji. W ten sposób nie tylko usuniesz z twarzy oznaki zmęczenia, ale także wygładzisz drobne zmarszczki. Sprawdź pełny asortyment masek w sklepie internetowym TianDe.

Widok thumb
Pokazuj
Sortuj
1 2