721 730 730
Kategorie
Atrybuty
CenaPasty do zębów

Coraz częściej sięgamy po produkty oparte na naturalnych składnikach. Dzieje się tak z wielu przyczyn, jednak najważniejszą z nich wydaje się to, że mamy coraz mniejsze zaufanie do artykułów opartych na sztucznych barwnikach czy substancjach syntetycznych mających przypominać ich organiczne odpowiedniki. Z tego też względu zaczynamy sięgać nie tylko po ekologiczne kosmetyki, ale również po inne produkty codziennego użytku, które posiadają organiczny skład m.in. naturalne pasty do zębów. Doskonale rozumiemy takie podejście, dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć dedykowaną kategorię tego rodzaju artykułom, dzięki czemu możesz wybierać pomiędzy kilkunastoma propozycjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Naturalna pasta i żel do zębów pozwoli kompleksowo zadbać o higienę jamy ustnej

Znajdujące się w naszym asortymencie artykuły to znakomity wybór dla każdego, kto pragnie zatroszczyć się o swój piękny uśmiech, a także odpowiednią higienę jamy ustnej. W ofercie posiadamy produkty oparte wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych wyciągach roślinnych, ekstraktach czy też ziołach znanych od wielu pokoleń. Składy proponowanych past czy żelów do zębów zostały odpowiednio zbilansowane, by każdy mógł znaleźć artykuł najlepiej odpowiadający swoim potrzebom. Z tego też względu przygotowaliśmy pasty zapobiegające powstawaniu próchnicy czy też łagodzące krwawienie dziąseł.

Naturalne pasty do zębów dla dzieci i dorosłych

O odpowiednią higienę jamy ustnej należy dbać już o najmłodszych lat, dlatego przygotowując ofertę, nie zapomnieliśmy również o dzieciach. Wśród naszych propozycji dla maluchów znalazły się pasty o ananasowym smaku z ekstraktami roślinnymi, które skutecznie chronią zęby przed powstawaniem próchnicy. Alternatywą dla najmłodszych może być żelowa pasta do zębów „Prodental Junior” o jabłkowym aromacie. Oba produkty nie zawierają fluoru, parabenów, barwników czy też SLS, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci nawet w wyniku przypadkowego połknięcia. Dla dorosłych przygotowaliśmy szereg wspaniałych produktów, wśród których znalazły się m.in. żele do zębów marki TianDe „Płynny wapń” oraz „Naturalna sól bambusa”, a także fito-płyny do płukania jamy ustnej.
 

Widok thumb
Pokazuj
Sortuj
1