721 730 730

Czekoladowy koktajl-mix proteinowy ze słodzikiem 300g

Czekoladowy koktajl-mix proteinowy jest stworzony dla osób aktywnie uprawiających sport, chcących osiągnąć maksymalne wyniki oraz tych, którzy chcą znacznie zredukować wagę lub pozbyć się 2-3 zbędnych kilogramów, aby czuć się energicznie i zdrowo.

Kod produktu: 195420

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Czekoladowy koktajl-mix proteinowy jest stworzony dla osób aktywnie uprawiających sport, chcących osiągnąć maksymalne wyniki oraz tych, którzy chcą znacznie zredukować wagę lub pozbyć się 2-3 zbędnych kilogramów, aby czuć się energicznie i zdrowo.

Proteinowy koktajl o smaku czekolady spośród wszystkich 4 koktajli proteinowych od Tiande zawiera najwięcej składników aktywnych ukierunkowanych na obniżenie masy ciała.

  • L-karnityn L-Tartrate – zwiększa wytrzymałość organizmu, likwiduje zmęczenie, odżywia komórki mózgu i poprawia funkcje myślowe, wspomaga utratę tłuszczu, ponieważ pozwala ona zużywać go jako źródło energii, zapobiegając jego odkładaniu się.
  •  
  • Kofeina i wyciąg z guarany – zwiększa potencjał energetyczny, poprawia procesy wymiany w organizmie, jest skutecznym spalaczem tłuszczu.
     

Proteinowy koktajl o smaku czekolady to idealne połączenie smaku i korzyści. Zawiera dobrej jakości białko w optymalnych proporcjach: 55% białka serwatkowego i 45% białka ze słonecznika.

Bez soi, glutenu, cukru, konserwantów, barwników i mieszanek syntetycznych - produkt zawiera maksymalną ilość naturalnych składników, w tym również aminokwasów. Swój dobry smak koktajl zawdzięcza naturalnemu słodzikowi - wyciągowi ze stewii.

Koktajl stanowi zdrowy, pożywny oraz komfortowy zamiennik posiłku
W jednej porcji znajduje się 11 gramów białka i zaledwie 50 kcal! Dzięki temu koktajlowi Twoja waga będzie w normie, a zdrowie na plus!

Dla kogo jest zalecany ten koktajl?
- Dla sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów). Koktajl zawiera naturalne aminokwasy, w tym optymalną ilość najważniejszych i potrzebnych do kształtowania sylwetki BCAA. Jest to kompleks aminokwasów - leucyny, izoleucyny i waliny, który wspomaga organizm podczas stresu i wysiłku. Aminokwasy BCAA są paliwem podczas treningów, a po nich pierwsze „przychodzą z pomocą“, regenerując mięśnie i zmniejszając uczucie zmęczenia.
- Dla osób, których waga stanęła w martwym punkcie. Czekoladowy koktajl-mix proteinowy będzie silnym bodźcem do jej redukcji.
- Dla osób, które chcą pozbyć się nadwagi, poczuć się rześko i zdrowo. Składniki aktywne Czekoladowy koktajl-mix proteinowy od TianDe zmniejszają uczucie głodu i apetyt na słodkie.
- Dla młodych osób/studentów. Czekoladowy koktajl-mix proteinowy uzupełnia ich dietę o prawidłowe białko.
- Dla osób starszych. W ich diecie z reguły brakuje białka zwierzęcego, które uzupełnia koktajl.
- Dla wszystkich! Białko jest materiałem budulcowym w naszym organizmie!

Sposób użycia:

2-2,5 łyżeczki (17-20 g) suchego produktu starannie wymieszać w 200 ml odtłuszczonego mleka lub wody o temperaturze pokojowej. Można użyć shakera lub blendera.

Kraj pochodzenia: Rosja
Dystrybutor: ASTI GROUP LLC, 5 Zardu Str., Riga, LV-1083, Latvia, +37127030599

Kosmetyki tiande koktajl proteinowy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość