721 730 730

Fluid do włosów z olejkiem arganowym 50 ml

Fluid regeneruje zniszczone włosy nie obciążając ich, nadaje im sprężystość i połysk, walczy z rozdwojonymi końcówkami, ma działanie antystatyczne, ułatwia układanie. Przeznaczony do włosów zniszczonych zabiegami prostowania, podkręcenia, częstego farbowania, po ekspozycji na słońce i słoną wodę.

Kod produktu: 20140/01

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Fluid regeneruje zniszczone włosy nie obciążając ich, nadaje im sprężystość i połysk, walczy z rozdwojonymi końcówkami, ma działanie antystatyczne. Zawarty w nim olejek arganowy przenika w strukturę włosa, nawilża go i utrzymuje ten stan aż, do następnego mycia. Dzięki temu  włosy są doskonale nawilżone, poprawia się ich elastyczność i podatność na modelowanie. Olejek arganowy bogaty jest w witaminę E, kwasy omega 3 i 6 oraz naturalne przeciwutleniacze które wzmacniają włosy i odbudowują ich strukturę. Olejek chroni przed szkodliwym działaniem czynników środowiska i promieni UV.

Fluid sprawia, że włosy stają się gładkie i jedwabiste. Pomaga w pielęgnacji rozdwojonych, delikatnych i kruchych włosów które wymagają intensywnego odżywienia i nawilżenia.

Przeznaczony do włosów zniszczonych zabiegami prostowania, podkręcenia, częstego farbowania, po ekspozycji na słońce i słoną wodę.

 

Sposób użycia:

 Nanieść niewielką ilość  na dłonie i wetrzeć we włosy  na całej długości lub tylko na końcówki. Może być stosowany na mokre i suche włosy. Nie trzeba spłukiwać. Stosować 1-2 razy w tygodniu. Do stosowania tylko na włosy , nie nadaje się do pielęgnacji skóry głowy. Dla ułatwienia stylizacji stosować 1-2 krople na lekko wilgotne włosy, następnie palcami przeczesać włosy i wysuszyć suszarką.

 

 

 

Kosmetyki tiande olejek arganowy do włosów

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość