721 730 730

Herbatka ziołowa z omanem 30 szaszetek

Zioła wchodzące w skład mieszanki ziołowej przyczyniają się do prawidłowej pracy układu pokarmowego oraz oddechowego.

Kod produktu: 123920

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Zioła wchodzące w skład mieszanki ziołowej przyczyniają się do prawidłowej pracy układu pokarmowego. Korzeń omanu zawarty w herbatce polecany jest przy problemach trawiennych, pobudza bowiem wydzielanie soków żołądkowych, ma działanie żółciopędne. Wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze oraz przeciwpasożytnicze Znajduje również zastosowanie jako środek wykrztuśny, pomagający łagodzić kaszel, szczególnie mokry.

Sposób użycia:

1 saszetkę zalać 200 ml (szklanka) wrzącej wody, pozostawić na 10 -15 min, wycisnąć i wyciągnąć z wody. Osoby dorosłe: po jednej szklance ciepłego wywaru 3 razy dziennie podczas posiłku.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, nie należy stosować u kobiet w ciąży lub karmiących piersią, lub u osób ze skłonnością do biegunki.

Długość kuracji: 2 tygodnie. Przed stosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem. Nie stosować razem z lekami. Nie stosować suplementu zamiast pełnowartościowej i zbilansowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nieprzekraczającej 25 ° C. Względna wilgotność powietrzna nie może przekraczać > 70%.

Dystrybutor: SIA "ASTI Group", Zārdu iela 5, Ryga, LV-1083, Łotwa

korzenie omanu (900 mg), liście mięty (675 mg), strączyniec ostrolistny (675 mg), kłącza i korzenie lukrecji gładkiej (450 mg), owoce kolendry (450 mg), siemię lniane (450 mg), kwiaty rumianku (450 mg), owoce dzikiej róży (450 mg).

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość