721 730 730

Higiena jamy ustnej

Kup kompleksową fitopastę do zębów z serii ,,Dr. Taiga" a gratis otrzymasz szczoteczkę do zębów ,, Pro Dental".

Kod produktu: 65903/01

36,36zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Kompleksowa fitopasta do zębów 75g

Opis produktu:

Fitopasta do zębów z serii dr.Taiga zawiera wyjątkowe rośliny, które sprawdzą się doskonale w profilaktyce problemów jamy ustnej. Pasta chroni przed próchnicą i problemami z dziąsłami, wzmacnia szkliwo zębów zapewniając jednocześnie świeży oddech. Zawarty w paście kaolin (biała glinka) delikatnie poleruje szkliwo, chroniąc zęby przed próchnicą. Wyciąg z rumianku szałwii i jałowca doskonale usuwają nie przyjemny zapach, łagodzą błonę śluzową jamy ustnej.  Aminokwas L-arginina tworzy dodatkową barierę ochronną, które w połączniu z solami wapnia zwalcza tworzenie się próchnicy zębów. Produkt nie zawiera fluoru, SLS, parabenów, sztucznych barwników, substancji zapachowych. Przyjemny naturalny zapach pasty to zasługa naturalnych olejków i wyciągów, a nie sztucznych substancji zapachowych. Pasta sprawi, że Twoje zęby pozostaną mocne i zdrowe oraz pozwoli pozbyć się problemów z dziąsłami!

Sposób użycia:

Stosować 2 razy dziennie. Nie połykać.

 

GRATIS!!! Szczoteczka silikonowa do zębów

Opis produktu:

Włosie szczoteczki,wykonane z innowacyjnego tworzywa polimerowego, przenika do przestrzeni międzyzębowych, skutecznie usuwa osad z zębów zachowując szkliwo.
Szczoteczka delikatnie masuje dziąsła, nie powodując podrażnień. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne korzystanie ze szczoteczki.
Szczoteczka "Prodental" gwarantuje doskonałą jakość higieny jamy ustnej, zdrowe zęby i dziąsła.

Sposób użycia:

Dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów zalecamy używanie szczoteczki razem z pastami do zębów firmy TianDe.

 

Kosmetyki tiande zestaw do zębów

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość