721 730 730

Jędrność i regeneracja!

Zachowanie młodości i piękna jest łatwiejsze niż myślisz! Z kosmetykami TianDe Twoja skóra zawsze będzie piękna! Lifting Effect Transdermal Complex dla skutecznej regeneracji, jędrności i elastyczności skóry. Multipeptydowe serum korygujące oznaki starzenia, redukujące zmarszczki i poprawiające strukturę skóry. W połączeniu z tymi skutecznymi produktami, mezoroller będzie idealnym gadżetem kosmetycznym zapewniającym elastyczność i wyraźny owal twarzy! Teraz kupując Lifting Effect Transdermal Complex + multipeptydowe serum do twarzy, a za jedynie 0,20 PLN otrzymasz mezoroller!

Kod produktu: 12201/90141

321,00zł 536,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

12201 NANO korektor efekt liftingujący 3g/7ml

Opis produktu:

Nano Corrector kompleks transdermalny lifting-efekt stanowi skuteczną alternatywę dla liftingu operacyjnego twarzy i preparatów iniekcyjnych. Kompleks nasyca skórę kolagenem, aktywizuje syntezę własnych włókien kolagenowych, odbudowuje sprężystość skóry i wyraźny owal twarzy.Kompleks skutecznie powstrzymuje procesy starzenia się skóry. Polecany do każdego rodzaju skóry dla osób w wieku powyżej 35 lat. Kompleks obejmuje dwa składniki: mezokoktajl odbudowujący i kolagen mikrokapsułkowany.

Mezokoktajl - składa się z unikalnej kombinacji beta-glukana, glukazaminy, peptydów kolagenu i kwasu hialuronowego, która uruchamia w tkankach reakcję odpornościową i naturalne procesy regeneracji uszkodzonych komórek, przyspiesza także rozwój młodych komórek naskórka. Aktywizuje syntezę włókien kolagenowych i elastyny, aktywnie nawilża i odżywia skórę, odbudowuje strukturę młodej skóry.

Mikrokapsułki - kolagen mikrokapsułkowany uruchamia proces odnowy komórek od wewnątrz, wzmaga syntezę białka w komórkach i rozwój struktury kolagenowej w tkankach, skutecznie wypełnia zmarszczki i naciąga skórę. Dzięki unikalnej technologii mikrokapsułkowania kolagen jest w całości wchłaniany przez komórki skóry, wyłączając utratę i utlenienie substancji aktywnej.

Sposób użycia:

 • Za pomocą nasadki dozującej nanosimy kilka kropli mezokoktajlu (preparat nr. 1)
 • na opuszki palców i rozprowadzamy na powierzchni oczyszczonej skóry twarzy.
 • Niewielką ilość mikrokapsułek (preparat nr. 2) nanosimy na opuszek palca i wklepując, rozprowadzamy na powierzchni skóry już nasączonej mezokoktajlem.
 • Dodatkowo, jako trzecią warstwę, nakładamy na skórę mezokoktajl.
 • Masujemy skórę w celu równomiernego rozprowadzeniapreparatu.
 • Można również zmieszać na dłoni niewielką ilość obu preparatów, a następnie nałożyć na powierzchnie oczyszczonej skóry twarzy delikatnie wklepując preparat opuszkami palców.
 • Nanosimy na suchą i oczyszczoną skórę jeden raz dziennie wieczorem - przy umiarkowanych objawach zwiotczałej skóry, dwa razy dziennie - przy wyraźnych problemach.

Wskazania szczególne.

W czasie stosowania Nano Correctorbotoks-efekt należy powstrzymać się od stosowania peelingów

10108 Multipeptydowe serum do twarzy 30ml

Opis produktu:

Serum multipeptydowe to lekki, ale intensywnie działający kosmetyk. Zawarty w nim potężny kompleks pielęgnacyjny  składa się z 6 inteligentnych peptydów, które słusznie nazywane są kosmetycznymi składnikami przyszłości.

Serum ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, widocznie spłyca zmarszczki oraz nadaje skórze elastyczność.

Dzięki kompleksowi składników aktywnych multipeptydowe serum:

- pomaga zredukować oznaki związane z wiekiem w strefach o najbardziej aktywnej mimice;

- poprawia nawilżenie skóry, chroni komórki przed utratą wilgoci;

- zmniejsza widoczność sieci drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem i utratą jędrności skóry;

- znacząco poprawia jakość, strukturę i koloryt skóry.

Serum skierowane jest dla cery dojrzałej, ze zmarszczkami oraz jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Sposób użycia:

Opuszkami palców nanieść niewielką ilość preparat na skórę twarzy i szyi. Stosować jako bazę pod krem lub jako samodzielny produkt pielęgnacyjny 1-2 razy dziennie.

GRATIS!!! 90141 Mezoroller

Opis produktu:

Mezoroller – unikalne urządzenie kosmetyczne umożliwiające zachowanie młodości skóry, stymuluje wytwarzanie elastyny i kolagenu, poprawia krążenie krwi.

Jest to wałek do masażu wyposażony w mikroigiełki.  Stosowanie mezorollera umożliwia łatwe przenikanie substancji aktywnych przez barierę epidermalną naskórka, wzmaga syntezę kolagenu dzięki stymulacji mechanicznej skóry za pomocą mikroigiełek, odbudowuje strukturę tkanki łącznej skóry.

Mezoroller stanowi efektywną i bezbolesną alternatywę dla iniekcyjnych zabiegów mezoterapii.

Mezoroller jest przeznaczony do:

- оdmładzania skóry;

- regeneracji i aktywacji powłok skórnych;

- odbudowania struktury skóry; 

- likwidacji zmarszczek;  

- wybielania plam pigmentacyjnych; 

- likwidacji blizn potrądzikowych. 

 

Sposób użycia:

 • Usuwamy makijaż i dokładnie oczyszczamy skórę za pomocą żelu do mycia, spłukujemy i osuszamy chusteczką.
 • Nanosimy aktywny preparat na powierzchnię skóry.(np. krem przeciwzmarszczkowy)
 • Dzielimy powierzchnię skóry na osobne strefy (na przykład: czoło, nos, policzki, оkolice wokół ust oraz szyi). Każdą strefę nakłuwamy za pomocą mezorollera. Wykonujemy masaż nakłuwający po 10 razy w kierunku pionowym, poziomym i następnie po przekątnej w obydwu kierunkach.
 • Przed każdym zabiegiem i po jego zakończeniu na 5-10 sekund poddajemy sterylizacji, przez specjalne płyny do narzędzi kosmetycznych.
 • Zabieg standardowy w warunkach domowych może zajmować od 5 dо 10 minut w zależności od wielkości masowanej powierzchni. Zabieg można powtarzać 3-4 razy w tygodniu.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość