721 730 730

Kołnierz szyjny z punktowo naniesionym turmalinem 1 szt

Kołnierz z punktową warstwą turmalinową sprzyja usunięciu napięcia w odcinku szyjnym kręgosłupa i w okolicach pomiędzy łopatkami. Polepsza stan przy zmęczeniu, stresie, regeneruje cały organizm. -

Kod produktu: 30127

114,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Kołnierz z punktową warstwą turmalinową to wyrób medyczny przeznaczony do użytku w domach jak również w placówkach opieki zdrowotnej Sprzyja usunięciu napięcia w odcinku szyjnym kręgosłupa i w okolicach pomiędzy łopatkami. Polepsza stan przy zmęczeniu, stresie regeneruje cały organizm.
Pas wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, który nie deformuje się w trakcie użytkowania. Wewnętrzna strona pasa pokryta jest punktową warstwę turmalinową, która posiada właściwości elektromagnetyczne.
Podczas interakcji z ludzkim ciałem turmalin wytwarza mikroprądy poprawiające krążenie krwi i zmniejszające napięcie mięśni w okolicy szyi, karku, ramion i barków.
Pas szczególnie polecany jest osobom, które narażone są na kontuzje lub odczuwają bóle odcinka szyjnego kręgosłupa.

Sposób Użycia:

Na szyję nałożyć wilgotną serwetkę, z wierzchu zamocować kołnierz. Po 15-20 minutach poczujesz ciepło. Można stosować 1-3 razy dziennie w ciągu 1-3 godzin. Seria stosowania - 3 miesiące. Po miesięcznej przerwie można powtórzyć, uwzględniając ten sam tryb działania.

Uwaga! Na obszarach stosowania kołnierza, mogą pojawić się zaczerwienienia skóry i uczucie pieczenia. Jest to normalna reakcja, która ustąpi po 3-4 godzinach po zdjęciu kołnierza.

 

kosmetyki tianDe kołnierz z turmalinem

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość