721 730 730

Kompleks funkcjonalny "Shousin" 30 kapsułek

To silny kompleks przeciwutleniający, który pozwoli wydłużyć młodość i odsunąć starzenie w czasie! Kompleks "Shousin" zawiera najsilniejsze przeciwutleniacze - resweratrol i kwercetynę oraz witaminy, antocyjany czarnej jagody i wyjątkowy grzyb - maczużnik chiński, który na Wschodzie od wieków jest uznawany za najcenniejszy ze wszystkich rosnących na ziemi.

Kod produktu: 113009

Produkt niedostępny

Opis produktu:
To silny kompleks przeciwutleniający, który pozwoli wydłużyć młodość i odsunąć starzenie w czasie! Kompleks "Shousin" zawiera najsilniejsze przeciwutleniacze - resweratrol i kwercetynę oraz witaminy, antocyjany czarnej jagody i wyjątkowy grzyb - maczużnik chiński, który na Wschodzie od wieków jest uznawany za najcenniejszy ze wszystkich rosnących na ziemi.

Zalecany jako dodatkowe źródło witaminy C, niacyny, witaminy E, kwasu pantotenowego, witaminy B12, B6, tiaminy, ryboflawiny, witaminy A, folianów, biotyny, witaminy D, a także flawonoidów, resweratrolu oraz koenzymu Q10.

Zawiera substancje, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną, przedłużają młodość i sprzyjają aktywnemu długiemu życiu.

Witamina C- to silny przeciwutleniacz. Jest odpowiedzialny za napięcie kapilarne, wspomaga wchłanianie żelaza, bez którego włosy stają się kruche i matowe, pomaga radzić sobie ze stresem.

Witamina A - to jeden z głównych przeciwutleniaczy, jest niezbędna w przypadku jakichkolwiek problemów skórnych. Przyspiesza wzrost włosów, nadaje im elastyczność, sprawia, że ​​są one grube i błyszczące, a także bardziej sprężyste i pomagają przeciwstawić się działaniu promieniowania ultrafioletowego.

Witamina B3 - zapewnia odżywienie i wzrost włosów, zdrową skórę, paznokcie i poprawia krążenie krwi.

Witamina E -  to witamina młodości niezbędna do odmłodzenia organizmu, zapewnia zapobieganie chorobom układu krążenia, przedwczesnemu starzeniu się, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego i komórek płciowych, stymuluje układ krwionośny, działa przeciw stresowo i przeciw rakotwórczo.

Witamina B12 - bierze udział w syntezie hemoglobiny w krwinkach czerwonych, w przenoszeniu węgla, poprawia funkcjonowanie wątroby i układu nerwowego, funkcjonalny stan układu krzepnięcia krwi. Wpływa na metabolizm węglowodanów i lipidów, obniża podwyższony poziom cholesterolu, poprawia pamięć i wspomaga proces uczenia się.

 

Sposób użycia:

Dorośli - 1 kapsułka raz dziennie podczas posiłków. Okres stosowania: 3 - 4 tygodnie. Przed zastosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest lekiem.

Ostrzeżenie: Osobom stosującym leki immunosupresyjne przed użyciem zaleca się zasięgnąć porady lekarza. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. Produkt nie jest lekiem.

Nie stosować: w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników oraz w okresie ciąży i karmienia piersią.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut pełnowartościowej i zróżnicowanej diety. 

Przechowywać w miejscu suchym, ciemnym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25°C.

Kraj pochodzenia: Rosja

Dystrybutor: ISTA CORPORATION, s.r.o, Pobřežní 370 / 4, 186 OO Praha 8, Česká republika

 

 

Kosmetyki tianDe suplementy diety

Skład: żelatyna (otoczka kapsułki), celuloza mikrokrystaliczna E 460 (wypełniacz), premiks witaminowy: kwas L-askorbinowy (Witamina C), nikotynamid (witamina B3), octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E), D-pantotenian wapnia (witamina B5), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), chlorowodorek tiaminy (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), palmitynian retinylu (witamina A), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), D-biotyna (witamina B7), cholekalcyferol (witamina D3), cyjanokobalamina (witamina B12), wyciąg z owoców Borówki czarnej (Vaccinium myrtillus)*, sproszkowana grzybnia Maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis), koenzym Q10, kwercetyna, resweratrol.

 

Składniki

1 tabletka zawiera

% RWS*

Koenzym Q10

3 mg

/-/

Kwercytyna

23 mg

/-/

Resweratrol

7 mg

/-/

Wyciąg z owoców Borówki czarnej

50 mg

/-/

W tym antocyjany

5 mg

 

Witamina C

22 mg

27,50

Niacyna

4,8 mg NE

30

Witamina E

2 mg α TE

17

Kwas pantotenowy

1,90 mg

32

Witamina B6

0,50 mg

36

Tiamina

0,42 mg

38

Ryboflawina

0,42 mg

30

Witamina A

400 mg RE

50

Kwas foliowy (folian)

150 mg

75

Biotyna

54 mg

108

Witamina B12

0,9 mg

36

Witamina D3

3 mg

60

Sproszkowana grzybnia Maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis)

30 mg

/-/

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość