721 730 730

Kosmetyczny olejek do masażu „Tajemnica obfitych szczytów” 10ml

Sekret kobiecej energii, atrakcyjności i zdrowia. W 100% naturalny skład, bez konserwantów i substancji zapachowych.

Kod produktu: 30120

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Sekret kobiecej energii, atrakcyjności i zdrowia. W składzie produktu znajduje się kompleks unikalnych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, który ma korzystny wpływ na stan gruczołów sutkowych, pomaga zapobiegać mastopatii. Olejek sprawdził się ponadto w przywracaniu jędrności i zdrowego wyglądu skóry zniszczonej naświetlaniem. Wzmacnia skórę i nadaje jej elastyczności. W połączeniu z masażem stymuluje mikrocyrkulację. W 100% naturalny skład, bez konserwantów i substancji zapachowych.

 

Sposób użycia:

Czas trwania kuracji – 14-21 dni.

Codziennie rano i wieczorem nakładać 4-5 kropelek olejku na powierzchnię piersi, zwracając szczególną uwagę na problematyczne obszary. Delikatnie, okrężnymi ruchami wmasowywać preparat aż do całkowitego wchłonięcia.

Kurację można powtórzyć po tygodniowej przerwie.

Uwagi: możliwe indywidualne reakcje na zawarte składniki, nie stosować w ciąży , podczas laktacji i menstruacji. W razie dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je wodą.

 Przechowywanie: w dobrze zamkniętej butelce w chłodnym i ciemnym miejscu .Zużyć do 6-ciu miesięcy od otwarcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

 

 

 

Kosmetyki tianDe olejek do masażu

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość