721 730 730

Krem ochronny do rąk „Płynne rękawiczki“50g

Krem ochronny do rąk „Płynne rękawiczki” został stworzony aby chronić skórę dłoni podczas sprzątania, remontu, prac domowych oraz ogrodowych i na działce. Jest odpowiedni również dla osób, które używają gumowych rękawiczek ponieważ nałożony pod rękawiczki hamuje nadmierną potliwość dłoni.

Kod produktu: 40801/40125

18,00zł 22,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Krem „Płynne rękawiczki“ zawiera skuteczne składniki, które tworzą cienką niewidoczną warstwę ochronną na Twoich dłoniach. Warstwa ta przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. „Płynne rękawiczki“ zatrzymują wodę w skórze, zachowując jej barierę lipidową, a co za tym idzie skóra Twoich dłoni pozostaje gładka i młoda.

Niewidoczna warstwa ochronna będzie chronić skórę przed negatywnym oddziaływaniem zanieczyszczeń organicznych i mineralnych (np. w suchej ziemi) oraz uniemożliwi przenikanie zanieczyszczeń do porów skóry.

Krem ochronny nie pozostawia uczucia lepkich dłoni, nie podrażnia skóry i jest odpowiedni dla osób z każdym typem skóry.

Dzięki zawartości składników zmiękczających, krem utrzymuje gładką i delikatną skórę rąk.

Krem można zmyć przy użyciu zwykłej wody.

Krem ochronny "Płynne rękawiczki" szybko się wchłania, tworzy na dłoniach lekki film ochronny, nie ściąga i nie podrażnia skóry. Po kilku minutach nie będziesz go czuć.

Krem do rąk "Płynne rękawiczki":
- chroni skórę przed negatywnymi skutkami zanieczyszczeń (np. sucha gleba), nie pozbawiając Cię możliwości cieszenia się uczuciem kontaktu z naturą
- ułatwia późniejszy proces oczyszczania skóry z zanieczyszczeń
- ma działanie zmiękczające, zapobiega wysuszaniu skóry
- zmniejsza wzmożoną potliwość dłoni (może być stosowany pod rękawice ochronne)

Sposób użycia:

Nanieś krem na czystą, suchą skórę dłoni przed rozpoczęciem pracy i po każdym myciu rąk.

 

kosmetyki tianDe krem do rąk

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość