721 730 730

Mleczko do mycia twarzy i dekoltu 100g

Mleczko do mycia twarzy i dekoltu Fucoidan łagodnie i dokładnie usuwa zanieczyszczenia, nie wysusza skóry pozostawiając przyjemne uczucie nawilżenia i komfortu.

Kod produktu: 15601

54,00zł 60,90zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
11,50zł

Opis produktu:

Podstawą skutecznej pielęgnacji i nieprzemijającego piękna jest codzienne oczyszczanie skóry . Od tego w dużej mierze zależą rezultaty kolejnych zabiegów.

Mleczko do mycia twarzy i oczyszczania strefy dekoltu Fucoidan od TianDe łagodnie i dokładnie usuwa zanieczyszczenia, nie wysusza skóry pozostawiając przyjemne uczucie nawilżenia i komfortu.

Mleczko Fucoidan działa niezwykle delikatnie, zawiera naturalne składniki powierzchniowo czynne na bazie kwasów oleju kokosowego. Dzięki zawartej w produkcie fukozie wzmocnionej nawilżającymi składnikami już podczas oczyszczania zaczynamy pełnowartościową pielęgnację przeciwstarzeniową!

Dzięki delikatnej konsystencji, skutecznemu działaniu odmładzającemu, braku parabenów i olejów mineralnych - mleczko do mycia twarzy i oczyszczania strefy dekoltu spodoba się właścicielkom najbardziej wymagającej skóry.

Sposób użycia:

Wymieszać w dłoniach z ciepłą wodą. Delikatnie wmasować w skórę i dekoltu, a następnie dokładnie spłukać.

Kosmetyki TianDe mleczko do mycia twarzy i dekoltu

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość