721 730 730

Odmładzanie bez zastrzyków.

Kup dwa produkty: mezoroller + Botox Effect Transdermal Complex, a za jedynie 0,16 PLN otrzymasz krem wypełniający zmarszczki do skóry wokół oczu "Bottolux"!

Kod produktu: 12202/01

376,80zł 501,90zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

90141 Mezoroller Tiande

Opis produktu:

Mezoroller – unikalne urządzenie kosmetyczne umożliwiające zachowanie młodości skóry, stymuluje wytwarzanie elastyny i kolagenu, poprawia krążenie krwi.
Jest to wałek do masażu wyposażony w mikroigiełki.  Stosowanie mezorollera umożliwia łatwe przenikanie substancji aktywnych przez barierę epidermalną naskórka, wzmaga syntezę kolagenu dzięki stymulacji mechanicznej skóry za pomocą mikroigiełek, odbudowuje strukturę tkanki łącznej skóry.
Mezoroller stanowi efektywną i bezbolesną alternatywę dla iniekcyjnych zabiegów mezoterapii.
Mezoroller jest przeznaczony do:

- оdmładzania skóry;

- regeneracji i aktywacji powłok skórnych;

- odbudowania struktury skóry; 

- likwidacji zmarszczek;  

- wybielania plam pigmentacyjnych; 

- likwidacji blizn potrądzikowych.  

Sposób użycia:

Usuwamy makijaż i dokładnie oczyszczamy skórę za pomocą żelu do mycia, spłukujemy i osuszamy chusteczką.
Nanosimy aktywny preparat na powierzchnię skóry.   (np. krem przeciwzmarszczkowy)
Dzielimy powierzchnię skóry na osobne strefy (na przykład: czoło, nos, policzki, оkolice wokół ust oraz szyi). Każdą strefę nakłuwamy za pomocą mezorollera. Wykonujemy masaż nakłuwający po 10 razy w kierunku pionowym, poziomym i następnie po przekątnej w obydwu kierunkach.

Przed każdym zabiegiem i po jego zakończeniu na 5-10 sekund poddajemy sterylizacji, przez specjalne płyny do narzędzi kosmetycznych.

Zabieg standardowy w warunkach domowych może zajmować od 5 dо 10 minut w zależności od wielkości masowanej powierzchni. Zabieg można powtarzać 3-4 razy w tygodniu.

12202 Botox Effect Transdermal Complex

Opis produktu:

Stosowanie kompleksu transdermalnego z efektem wygładzenia stanowi skuteczną alternatywę dla iniekcji toksyną botuliczną, bez efektów ubocznych i uszkodzenia skóry. Rezultat odmładzający, 2-3-krotne zmniejszenie zmarszczek przy całkowitym zachowaniu mimiki. Dzięki zastosowaniu środków osiągane jest zmniejszone napięcie mięśniowe, stymulacja wytwarzania własnego kolagenu, wygładzenie zmarszczek.

Kompleks obejmuje dwa składniki: mezokoktajl odbudowujący i kolagen w mikrokapsułkach z toksyną botuliczną.

Mezokoktajl - oddziałując na różne warstwy skóry, preparat nie tylko wygładza zmarszczki, ale usuwa przyczynę ich powstawania. Innowacyjna kombinacja kompleksu peptydowego składającego się z miorelaksantów (heksapeptyda -3 i tripeptyda -5) w połączeniu z kwasem hialuronowym osłabia kurczenie się mięśni twarzy, stymulując jednocześnie wytwarzanie własnych białek: kolagenu i elastyny, aktywnie nasyca skórę wilgocią i w sposób naturalny wypełnia zmarszczki.

Mikrokapsułki - działają podobnie jak botoks, który jest znaną metodą iniekcyjnego odmładzania skóry. Wygładzają już istniejące zmarszczki mimiczne. Zawierają substancję opatentowaną  - Vegneotox R
z toksyną botuliczną typu A- która rozluźnia mięśnie mimiczne i zapobiega ich kurczeniu się, sprzyjając w ten sposób wygładzaniu zmarszczek mimicznych.

Sposób użycia:

  1. Za pomocą nasadki dozującej nanosimy kilka kropli mezokoktajlu (preparat  nr. 1)
    na opuszki palców i rozprowadzamy na powierzchni oczyszczonej skóry twarzy.
  2. Niewielką ilość mikrokapsułek (preparat nr. 2) nanosimy na opuszek palca i wklepując, rozprowadzamy na powierzchni skóry już nasączonej mezokoktajlem.
  3. Dodatkowo, jako trzecią warstwę, nakładamy na skórę mezokoktajl.
  4. Masujemy skórę w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Nanosimy na suchą i oczyszczoną skórę jeden raz dziennie wieczorem - przy umiarkowanych objawach zwiotczałej skóry, dwa razy dziennie - przy wyraźnych problemach.

Wskazania szczególne.

W czasie stosowania Nano Corrector efekt wygładzenia należy powstrzymać się od stosowania peelingów.

GRATIS !!! 14801 Wypełniający krem do skóry wokół oczu Botoluxe 10g

Opis produktu:

Krem poprawia stan skóry wokół oczu – jej koloryt, gęstość i elastyczność. Unikalne połączenie fizjologicznie aktywnych peptydów i kwasu hialuronowego pozwala wygładzić zmarszczki mimiczne, pomaga spłycać zmarszczki i bruzdy powstałe z wiekiem. Już po pierwszym użyciu skóra wyrównuje się, wygładza i młodnieje.

Sposób użycia:

Nakładać krem rano na oczyszczoną skórę wokół oczu przed nałożeniem kremu pielęgnacyjnego.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość