721 730 730

Odżywka do włosów na bazie ekstraktu z grzyba Ganoderma 220g.

Ekstrakt z Ganodermy normalizuje równowagę skóry głowy, wzmacnia włosy od nasady po same końce, stymuluje wzrost włosów.

Kod produktu: 20109, 20122

47,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Ekstrakt z Ganodermy normalizuje równowagę skóry głowy, wzmacnia włosy od nasady po same końce, stymuluje wzrost włosów. Zapobiega ich wypadaniu regeneruje strukturę włosów po farbowaniu i trwałej. Włosy stają się błyszczące, uzyskują większą objętość. Odżywka przeznaczona dla każdego rodzaju włosów niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Równomiernie nałożyć na wilgotne włosy, pozostawić na 2-3 minuty po czym dokładnie spłukać wodą.

 

Kosmetyki TianDe odżywka do włosów

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Paraffinum Tidum, Steartrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Ganoderma Atrum Extract, Parfum, Guar Hydroxypropyl- trimonium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Linalool, Geraniol

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Ganoderma (reishi, ling zi)

Ganoderma - grzybek długowieczności, posiada właściwości antyalergiczne, antyoksydacyjne, przeciwbakteryjne i antywirusowe. Jednym z jego działań jest ochrona skóry i opóźnienie jej starzenia. Reishi zatrzymuje i reguluje zawartość wody w skórze dzięki czemu skóra jest nawodniona. Zatrzymuje również wytwarzanie i odkładanie melaniny, dzięki czemu skóra pozostaje gładka i lśniąca.