721 730 730

Ostropest plamisty z ryboflawiną 30 tabletek

Kompleks funkcjonalny „Ostropest plamisty z ryboflawiną“ to dodatkowe źródło flawonoidów i witaminy В2 niezbędnych dla skutecznej pracy wątroby.

Kod produktu: 113012

90,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Kompleks funkcjonalny „Ostropest plamisty z ryboflawiną“ to dodatkowe źródło flawonoidów i witaminy В2 niezbędnych dla skutecznej pracy wątroby.

Przyjęło się uważać, że jeśli nie ma się nałogów, to nie trzeba martwić się o wątrobę. W rzeczywistości wątroba każdego współcześnie żyjącego człowieka pracuje pod dużym obciążeniem. Słusznie jest nazywana drugim układem odporności, który ma za zadanie unieszkodliwiać niezdrowe substancje, dostające się do organizmu wraz z posiłkiem, powietrzem, lekarstwami lub wytwarzane w nim samym. Najlepszym obrońcą i uzdrowicielem wątroby jest ostropest plamisty, używany w medycynie ludowej od ponad dwóch tysiącleci. Zawiera on sylimarynę, która chroni komórki przed rozpadem, wzmacnia ściany komórkowe i sprzyja regeneracji uszkodzonych tkanek wątroby. Dodatkowo działa delikatnie żółciopędnie.  Warto przeprowadzić taką kurację  po długotrwałej antybiotykoterapii, zatruciu alkoholem czy grzybami lub po zapaleniu wątroby. Flawonoidy, pomagają uwolnić komórki wątroby od zgromadzonych substancji szkodliwych, a ich silne właściwości przeciwutleniające chronią też inne organy i układy organizmu.

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka 1 raz dziennie podczas posiłku.
Przed zastosowaniem zaleca się konsultację z lekarzem. Czas kuracji - 1 miesiąc. W razie potrzeby kurację można powtórzyć. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. Suplement diety nie zastępuje produktów żywnościowych.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, w okresie ciąży i karmienia piersią. Nadmierne stosowanie może wywołać biegunkę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut pełnowartościowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż 25°C.

Kraj pochodzenia: Rosja
Dystrybutor: ISTA CORPORATION, s.r.o, Pobřežní 370 / 4, 186 00 Praha 8, Česká republika

słodzik (E420), suchy wyciąg spirytusowy z owoców Ostropestu plamistego (Silybum marianum) (8,3%), suchy wyciąg wodny z owoców Ostropestu plamistego (Silybum marianum) (8,3%), regulator kwasowości (E330), emulgator (E470a), witamina B2 (ryboflawina).

 

1 tabletka zawiera

mg

% RWS *

Suchy wyciąg spirytusowy z owoców Ostropestu plamistego

50

 

Suchy wyciąg wodny w owoców Ostropestu plamistego

50

 

Flawonolignany

40

 

Witamina B2

1

71 %

*referencyjna wartość spożycia

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość