721 730 730

Pasta do zębów dla dzieci Ananas z enzymami roślinnymi 75g

Pasta do zębów dla dzieci Ananas zapewnia dokładną higienę jamy ustnej, skutecznie chroni zęby przed próchnicą. Przyjemny delikatnie ananasowy smak odpowiada dzieciom i sprawia, że mycie ząbków staje się dla nich przyjemnością.

Kod produktu: 66801

24,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Pasta do zębów dla dzieci Ananas to kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej  i skuteczna ochrona. Pasta  zawiera składniki aktywne w dawce odpowiedniej dla dzieci, z uwzględnieniem charakterystyki jamy ustnej dziecka bez fluorków, parabenów, barwników i SLS.
Enzymy znajdujące się w owocach ananasa i papai starannie rozpuszczają i usuwają nalot nazębny nie powodując przy tym uszkodzeń delikatnego szkliwa dziecięcych zębów. Witamina C i bromelaina z naturalnego soku ananasa wzmacniają dziąsła i hamują powstawanie nalotu na zębach.

Czyszczenie zębów Pastą do zębów dla dzieci Ananas zapewnia dokładną higienę jamy ustnej, skutecznie chroni zęby przed próchnicą. Przyjemny delikatnie ananasowy smak odpowiada dzieciom i sprawia, że mycie ząbków staje się dla nich przyjemnością.

 

Sposób użycia:

Zęby należy szczotkować 2 razy dziennie pod kontrolą rodziców ilością pasty wielkości ziarna grochu. Nie połykać.

 

Kosmetyki tiande pasta do zębów dla dzieci

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Powiązane produkty