721 730 730

Plasterki na skórę ze skłonnością do trądziku 36szt

Plastry hydrokoloidowe dla skóry ze skłonnością do trądziku – jest to ekspresowe miejscowe działanie na zmiany trądzikowe. Wspomagają procesy wysuszające i przyspieszające gojenie się niedoskonałości, a także pomagają redukować przebarwienia, łagodzić stany zapalne, poprawiając wygląd skóry.

Kod produktu: 38811

45,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Plastry hydrokoloidowe dla skóry ze skłonnością do trądziku – jest to ekspresowe miejscowe działanie  na zmiany trądzikowe.

 Wspomagają procesy wysuszające i przyspieszające gojenie się niedoskonałości, a także pomagają redukować przebarwienia, łagodzić stany zapalne,poprawiając wygląd skóry.  

Składniki aktywne formuły, takie jak: kadzidłowiec, hydrokoloidy, absorbenty pomagają przyspieszyć proces dojrzewania niedoskonałości zapalnych, a także:

- wysuszają miejsca z objawami trądziku

- chronią problematyczny obszar skóry przed zanieczyszczeniem bakteriami z zewnątrz, co pomaga w szybkim wyeliminowaniu problemu

- regenerują naskórek, minimalizują ryzyko powstania zaskórników i blizn potrądzikowych

- maskują niedoskonałości

 

Plastry wykonane są z przeźroczystego materiału dzięki czemu są praktycznie niewidoczne na skórze, można je nakładać na dowolną część twarzy nawet w ciągu dnia.

W opakowaniu znajduje się 36 plasterków: 12 sztuk o średnicy 12 mm i 24 sztuki o średnicy 8 mm, co pomaga wybrać plaster zgodnie z rozmiarem obszaru problemowego.

Sposób użycia:

Oczyścić i osuszyć skórę. Oddzielić plasterek od warstwy ochronnej i przykleić go na zmianę trądzikową. Pozostawić na skórze do 6 godzin. W razie potrzeby można od razu przykleić kolejny plasterek.

 

Kosmetyki tianDe plasterki na trądzik

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość