721 730 730

Przyprawa z solą morską i szałwią 30 g

Przyprawa jest specjalnie skomponowanym kompleksem ziół stworzonym by zmniejszyć ilość spożywanej soli w diecie. Zioła wchodzące w skład mieszanki mają wyrazisty i nasycony smak, który rekompensuje mniejszą niż zwykle ilość soli. Smaczne i korzystne same w sobie, idealnie się uzupełniają i dodają energii. Mieszanka przypraw jest doskonała do sałatek, przystawek i dań głównych.

Kod produktu: 195406

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Przyprawa jest specjalnie skomponowanym kompleksem ziół stworzonym by zmniejszyć ilość spożywanej soli w diecie. W składzie mieszanki znajduje się sól, ale nie kuchenna, a morska dzięki temu może zastąpić również samodzielne dosalanie potraw.  Sól morska dostarcza organizmowi wiele korzystnych mikroelementów: magnez, wapń, potas i inne. Zawarta w przyprawie szałwia przyczynia się do prawidłowego trawienia, prawidłowej pracy układu oddechowego i naturalnych zdolności ochronnych organizmu.  Zioła wchodzące w skład mieszanki mają wyrazisty i nasycony smak, który rekompensuje mniejszą niż zwykle ilość soli. Smaczne i korzystne same w sobie, idealnie się uzupełniają i dodają energii. Mieszanka przypraw jest doskonała do sałatek, przystawek i dań głównych.

Skład: sól morska 25%, nać oregano, liść szałwii,  czosnek, korzeń imbiru, nasiona kardamonu,  nać tymianku, owoc słodkiej papryki, nasiona kolendry, kora cynamonu, , goździk.

Działania niepożądane: Indywidualna nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Sposób użycia:
Dodać do potraw zimnych lub ciepłych tuż po ugotowaniu.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość