721 730 730

Rozjaśniająca maseczka do twarzy i szyi, "Perła", 35 g

Maska podwyższa sprężystość skóry, opóźnia pojawienie się pierwszych drobnych zmarszczek i "kurzych łapek".

Kod produktu: 52907

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Maska przywraca i utrzymuje naturalną wilgotność skóry, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, łagodzi objawy starzenia się skóry. Odnawia równowagę minerałów i neutralizuje wolne rodniki. Zawarte w masce proteiny perły ( hydrolizowane białko konchiolina) skuteczny antyoksydany nawilża i aktywizuje zdolność komórek do samoodbudowy. Rezultatem stosoania jest zdrowa i pełna blasku skóra.

Sposób użycia:

Stosować maskę tuż po otwarciu opakowania.

Maseczkę nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy i szyi pozostawiając na 15-20 minut, następnie maseczkę zdejmujemy .

Środki ostrożności: Nie stosować maseczki na skórę uszkodzoną i z wypryskami. W razie przedostania się do oczu dokładnie przepłukać je wodą .

 

Kosmetyki TianDe maseczka do twarzy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Hydrolizat kolagenu (Hydrolyzed Collage)

W jego skład wchodzą aminokwasy: asparagina, leucyna, kwas glutaminowy, lizyna, glicyna, walina, metionina, które pozytywnie wpływają na stan czynnościowy skóry. Wykazuje odżywcze, odmładzające i gojące działanie na cerę zmęczoną, która utraciła siłę życiową. Po naniesieniu na skórę powstaje bardzo cienka powłoka przepuszczająca gazy, która sprzyja gromadzeniu się wilgoci w skórze. Zgodnie z ostatnimi badaniami naukowymi nadmierna wilgoć tkanek sprzyja wzmożonej proteolizie, to jest rozszczepieniu struktur białkowych i uruchomieniu mechanizmu syntezy nowego kolagenu. W ten sposób zachodzi odnowa podstawowych struktur skóry z jej jednoczesnym odmłodzeniem.

Perła (Pearl)

Źródło wapnia, aminokwasów i mikroelementów, witaminy B i D. W składzie środków kosmetycznych reguluje równowagę mineralną skóry, poprawia kolor cery, aktywizuje regenerację komórek, spowalnia procesy starzenia.