721 730 730

Shaker do koktajli zielony 400 ml

Shaker firmy TianDe to wygodny i praktyczny pojemnik, który pomoże Ci podczas przygotowania ulubionych koktajli proteinowych z serii Active Life .

Kod produktu: 90167/03

Produkt niedostępny

Prawidłowy i zdrowy tryb życia to nie tylko nawyk, a świadoma troska o siebie i prawidłowe odżywianie a także utrzymanie swojego ciała w formie.

Shaker firmy TianDe to wygodny i praktyczny pojemnik, który pomoże Ci podczas przygotowania  ulubionych koktajli proteinowych z serii Active Life .
Jest prosty w obsłudze, bardzo wygodny w użyciu i przenośny, zabierz shaker z napojem na trening lub jogging, używaj go w podróży, a nawet w biurze.
Wewnątrz shakera znajduje się specjalna spiralna siatka ze stali nierdzewnej. Umieszczamy ją na dnie przed mieszaniem, w wyniku  wstrząsania siatka dokładnie „miesza“ zawartość i rozdrabnia wszystkie kawałki. Shaker posiada niezawodne szczelne zamknięcie. Shaker TianDe wyprodukowano z bezpiecznego spożywczego tworzywa sztucznego (PP), z którego produkuje się butelki dla dzieci. Na ściance pojemnika znajduje się wygodna miarka, możesz więc dokładnie odmierzyć produkt. Shaker może być używany zarówno do produktów gorących, jak i zimnych. Całkowita pojemność to 400 ml.

 

 

Kosmetyki tianDe shaker

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość