721 730 730

TianDe aktywny peeling-żel do twarzy 80g

Zapewnia skuteczne złuszczanie martwych komórek warstwy rogowej naskórka, redukuje zmarszczki, ściąga pory. Zawiera ekstrakty z alg morskich, aktywuje procesy wewnątrzkomórkowe. Zdecydowanie i głęboko oczyszcza i odmładza skórę, rozjaśnia przebarwienia.

Kod produktu: 12008

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Zapewnia aktywne złuszczanie martwych komórek warstwy rogowej naskórka, redukuje zmarszczki (zmniejsza ich liczbę i głębokość), ściąga pory, nawilża intensywnie skórę. Zawiera ekstrakty z alg, aktywuje procesy wewnątrzkomórkowe. Aktywnie i głęboko oczyszcza i odmładza skórę, rozjaśnia plamy. Najlepszy efekt przyniesie stosowanie peelingu co 10 dni łącznie z tonikiem do twarzy  Kod 12004 i kremem z serii „203040……”  odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Sposób użycia:

Niewielką ilość peelingu nanieść na oczuszczoną skórę twarzy, unikając okolic oczu. Masować przez 1-2 minuty, następnie dokładnie spłukać wodą.Po zastosowaniu peelingu skóra staje się wrażliwa , dlatego zaleca się stosowanie kremu ochronnego z filtrem UV. Zalecenia co do częstotliwości stosowania:

- cera tłusta - 2-3 razy w tygodniu,

- cera normalna - 1-2 razy w tygodniu,

- cera sucha i wrażliwa - 1 na dwa tygodnie

 

Kosmetyki TianDe peeling do twarzy

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Produkty z serii +20 +30 +40

więcej o +20 +30 +40