721 730 730

TianDe Higieniczne wkładki na co dzień z wyciągiem z aloesu „Nefrytowa świeżość” 20szt.

Wkładki z wyciągiem z aloesu zawierają wysokie stężenie tej rośliny – naturalnego antybiotyku. Przeznaczone są do codziennego stosowania. Zaleca się w celach profilaktycznych .

Kod produktu: 61911

29,50zł
Wybrany przez Ciebie wariant produktu jest obecnie niedostępny.

Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Wkładki „Nefrytowa świeżość” z wyciągiem z aloesu zawierają fito kompozycję z 19 roślin , są to m.in: olej z czarnego pieprzu, ekstrakty z szczwoligorza tatarskiego, rumianku, ziela serdecznika, porełkowca japońskiego, korkowca amurskiego oraz wysoką koncentrację aloesu. Przeznaczone są do codziennego stosowania

 

Kosmetyki TianDe środki higieny

Cellulose, Gossypium Herba- ceum Powder, Polyethylene, Extracts (Aloe Barbadensis Leaf, Camellia Sinensis Leaf, Mentha Piperita Leaf), Paper.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Ekstrakt z Aloesu (Aloe Vera extract)

Jest silnym antyoksydantem, bogaty w witaminy(A,C,E), minerały (chrom,magnez, potas,wapń),enzymy i polisaharydy, które wpływają na odbudowę kolagenu. Aloes ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze,przeciwzapalne i łagodzące. Stymuluje układ odpornościowy. Wspomaga skórę po zabiegach kosmetycznych, działa nawilżająco i oczyszczająco. Jest stosowany przy trądziku, poparzeniach, grzybicach oraz przy łysieniu. 

Produkty z serii ''Nefrytowa świeżość''

więcej o ''Nefrytowa świeżość''