721 730 730

Volupta+

Żel intymny Volupta specjalnie opracowany dla kobiet pragnących zwiększyć jakość i intensywność doznań seksualnych. Żel intymny Volupta ma naturalny skład i oddziałuje na naturalne mechanizmy pobudzenia seksualnego, pobudza libido, pomaga parom osiągać przyjemne doznania.

Kod produktu: 65301

44,40zł 55,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Żel intymny Volupta specjalnie opracowany dla kobiet pragnących zwiększyć jakość i intensywność doznań seksualnych.

Żel intymny Volupta ma naturalny skład i oddziałuje na naturalne mechanizmy pobudzenia seksualnego, pobudza libido, pomaga parom osiągać przyjemne doznania.

Głównym składnikiem żelu Volupta jest aminokwas –L-arginina uruchamia ona w organiźmie proces produkcji tlenku azotu, który rozluźnia mięśnie gładkie ścianek naczyń krwionośnych, rozszerza je, zapewniając silny dopływ krwi do organów płciowych. Produkt Volupta jest zalecany do stosowania zarówno przez kobiety jak i  mężczyzn, razem lub osobno. Dzięki pantenolowi,  allantoinie i mentolowi pobudzający żel intymny pełni funkcję lubrykantu (łac. Lubrico-czynić gładkim, śliskim”). Żel Volupta zmniejsza suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie obojgu partnerom zmysłowych doznań. Zawarty w żelu Volupta kwas mlekowy dba o naturalną mikroflorę błon śluzowych miejsc intymnych.

Sposób użycia:

Nanieść żel – lubrykant na zewnętrzną część miejsc intymnych 5-10 minut przed zbliżeniem.

Opakowanie zawiera 2 saszetki po 5g.

 

Kosmetyki TianDe żel intymny Volupta

 

Aqua, Propylene Glycol, Arginine, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Methylparaben, Allantoin, Menthol.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Alantoina

Stymuluje regenerację komórek w przypadku skóry łuszczącej się, przyśpiesza gojenie się ran. Alantoina powoduje, że skóra staje się gładka i elastyczna. W produktach kosmetycznych pełni rolę substancji o działaniu gojącym i regenerującym.  

Panthenol (prowitaminaB5)

Jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy,poprawia wilgotność skóry szczególnie suchej,kruchej i popękanej.Stymuluje wzrost i odnowę naskórka i skóry właściwej.Panthenol zmniejsza zaczerwienienia i podrażnieniaskóry,działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo. Działa gojąco przy uszkodzeniach skóry i błon śluzowych.W produktach pielęgnacyjnych do włosów ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom połysk.

więcej produktów zawierających Panthenol (prowitaminaB5)