721 730 730

Woda poprawiająca gęstość i wzrost włosów Premium 100g

Woda poprawiająca gęstość i stymulująca wzrost włosów intensywnie działa na nadmiernie wypadające i osłabione włosy. Regularne stosowanie kosmetyku zauważalnie poprawia gęstość i wytrzymałość włosów.

Kod produktu: 20154

122,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Woda poprawiająca gęstość i stymulująca wzrost włosów z wysoką zawartością kompleksu peptydowego Capilia Longa-C PPF i witaminowo-mineralnego Gründinol complex intensywnie działa na nadmiernie wypadające i osłabione włosy.

Capilia Longa-С PPF - Są to cząsteczki peptydów roślinnych z kurkumy (ostryża długiego). Kompleks aktywnie stymuluje wzrost włosów, oddziałuje na brodawkę włosową, od której zaczyna się odżywianie komórek rosnącego mieszka włosowego oraz regeneracja włosa. Kompleks zapobiega i zmniejsza wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i poprawia gęstość.

Gründinol complex - Kompleks witamin i minerałów, który zawiera wyciąg z kiełków soi i drożdży, hydrolizowaną keratynę i glikozaminoglikany, 11 witamin (В1, В2, В3, В5, В6, В7, В8, В12, А, С i Е) oraz 7 minerałów (wapń, megnez, miedź, potas, cynk, mangan, żelazo). Wzmacnia korzenie i zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich wzrost oraz poprawia stan skóry głowy, co sprawia, że włosy rosną silniejsze i mocniejsze.

Kosmetyk ma intensywne działanie przywracające prawidłowe funkcjonowanie mieszków włosowych dzięki temu, że zapewnia odpowiednie wchłanianie substancji odżywczych. Regularne jego stosowanie zauważalnie poprawia gęstość i wytrzymałość włosów.

Aby uzyskać maksymalne efekty, używaj wody Premium razem z szamponem i balsamem poprawiającym gęstość i stymulującym wzrost włosów.

Sposób użycia:

Nałożyć na czystą skórę głowy u nasady włosów i lekko wmasować. Nie spłukiwać. Stosować 1-2 razy dziennie nie dłużej niż miesiąc, po czym przerwać stosowanie na 2 tygodnie.

 

kosmetyki tiande wcierka do włosów

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość
Powiązane produkty