721 730 730

Zestaw dla ochrony zdrowia kobiet!

Ochrona, komfort i pewność siebie każdego dnia i każdej nocy! Skorzystaj ze wspaniałej okazji: teraz kupując 3 opakowania ziołowych podpasek damskich „Nefrytowa świeżość”: na dzień super + na noc super + higieniczne wkładki na co dzień, za jedynie 1,60 PLN otrzymasz 10 wkładek higienicznych na co dzień z aloesem „Nefrytowa świeżość”!

Kod produktu: 61911/02

Produkt niedostępny

61912 Podpaski na krytyczne dni na bazie ziół "Nefrytowa świeżość" 10 szt.

Opis produktu:

Podpaski zostały opracowane przez Państwowy Ośrodek Medycyny Chińskiej bazując na tradycyjnych metodach stosowanych od wieków w Chinach. W opracowaniu kierowano się zaawansowanymi medycznymi technologiami z wykorzystaniem opatentowanego środka FCM.

Przeciwwskazania: ciąża.

1.Warstwa zewnętrzna Dry o anatomicznym tłoczeniu wykonana pod odpowiednim kontem, szybko i równomiernie rozprowadza płyn wzdłuż podpaski zwiększając chłonność.

2.Powłoka jest wykonana z naturalnej bawełny, nasączonej ekstraktami z ziół i olejków eterycznych czarnego pieprzu i drzewa herbacianego. Dzięki temu podpaska doskonale wchłania wilgoć, niweluje nieprzyjemny zapach oraz korzystnie wpływa na florę bakteryjną okolic intymnych.

3.Doskonale chłonny polimer wchłania nadmiar wilgoci, przekształca płyn w żel, zapewniając komfort i ochronę.

4.Boczne skrzydełka i większy rozmiar podpaski zapewniają ochronę przed przeciekaniem .

5.Zewnątrzna warstwa chroni bieliznę przed zabrudzeniem.

61913 Podpaski na bazie ziół na noc „Nefrytowa świeżość” 10szt.

Opis produktu:

Damskie podpaski Nefrytowa Świeżość na bazie ziół, na noc zapewniają zdrowy komfortowy sen nawet podczas szczególnych dni. Są idealne  dla delikatnej i wrażliwej skóry. Wkładki zawierają naturalny wyciąg z mięty pieprzowej, która daje uczucie świeżości. Liście kamelii chińskiej mają działanie przeciwbakteryjne, likwidują świąd i podrażnienia. Olejek goździka ma działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne, pomaga unormować cykl menstruacyjny. Wkładki posiadają miękką, oddychającą górną warstwę i bardzo dobrze przylegają do bielizny, zapewniając bardzo dużą chłonność Podpaski na noc są dłuższe i mają powiększone skrzydełka boczne oraz dodatkowe mocowanie do bielizny. Chroń nie tylko bieliznę ale również swój organizm.

61914 Higieniczne wkładki na co dzień na bazie ziół „Nefrytowa świeżość” 20szt.

Opis produktu:

Damskie wkładki Nefrytowa Świeżość na bazie ziół są idealne  dla delikatnej i wrażliwej skóry. Powłoka jest wykonana z naturalnej bawełny, nasączonej ekstraktami z ziół i olejków eterycznych czarnego pieprzu i drzewa herbacianego. Dzięki temu  wkładka doskonale wchłania wilgoć, niweluje nieprzyjemny zapach oraz korzystnie wpływa na florę bakteryjną okolic intymnych.

GRATIS!!! 10 X 61911/01  Higieniczne wkładki na co dzień z wyciągiem z aloesu „Nefrytowa świeżość” 1szt.

Opis produktu:

Wkładki „Nefrytowa świeżość” z wyciągiem z aloesu zawierają fito kompozycję z 19 roślin , są to m.in: olej z czarnego pieprzu, ekstrakty z szczwoligorza tatarskiego, rumianku, ziela serdecznika, porełkowca japońskiego, korkowca amurskiego oraz wysoką koncentrację aloesu. Przeznaczone są do codziennego stosowania

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość