721 730 730

Zestaw dla promiennego uśmiechu!

Kup 3 pasty do zębów: Naturalne morskie perły + Extra White Pro + żelową pastę do zębów ProDental Junior, a za jedynie 0,16 PLN otrzymasz fito-płyn do płukania jamy ustnej!

Kod produktu: 65905/01

Produkt niedostępny

60142 Pasta do zębów „Naturalne perły oceaniczne” 120g

Opis produktu:

Pasta do zębów chroni przed próchnicą, zapobiega pojawieniu się kamienia nazębnego, usuwa osad z powierzchni zębów, odświeża oddech i chroni dziąsła przed podrażnieniem.

Technologia wybielania White Bond sprzyja skutecznej eliminacji plam barwnikowych, przywraca zębom naturalną biel, nie niszcząc i nie odbarwiając szkliwa. Zawiera puder perłowy, który nasyca szkliwo zębów minerałami i je wzmacnia. Zalecana nie zależnie od wieku.

Sposób użycia:

Stosować 2 razy dziennie. Dzieci do 6 roku życia powinny czyścić zęby pod kontrolą dorosłych, pastą do zębów o wielkości groszku. Nie połykać.

 

60146 Pasta do zębów Extra White PRO 60g

Opis produktu:

Pasta przywraca naturalną biel szkliwa i poleruje je. Usuwa twardy nalot będący przyczyną powstawania kamienia nazębnego. Dzięki zawartości związków wapnia, fosforu oraz fluorku sody pasta chroni przed próchnicą, wzmacnia szkliwo i zapobiega nadwrażliwości zębów. Maksymalny udział fluoru(w przeliczeniu na molową ilość fluorku)nie przekracza 0,13%. Pasta Extra White PRO usuwa przebarwienia w sposób łagodny i bezpieczny. Pasta przeznaczona dla dorosłych.

Sposób użycia:

Mycie zębów pastą „Extra White PRO” zalecane jest 1-2 razy w tygodniu.   

 

60147 Żelowa pasta do zębów Prodental Junior 50g.

Opis produktu:

Pasta do zębów "Prodental Junior" ma specjalnie skomponowany skład dostosowany do pielęgnacji zębów i jamy ustnej dziecka. Pasta zapewnia dokładną higienę jamy ustnej oraz skutecznie zapobiega próchnicy. Brak fluoru i parabenów w składzie pasty do zębów umożliwia bezpieczne korzystanie z niej  nawet w przypadku połknięcia. Zastosowane w paście składniki czyszczące delikatnie i skutecznie czyszczają płytkę nazębną nie uszkadzając szkliwa. Orzeźwiający aromat jabłkowy zachęca do codziennej higieny jamy ustnej, czyszczenie zębów  będzie przyjemnością.

Pasta przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia.

Sposób użycia:

Stosować 2 razy dziennie. Nie połykać.

GRATIS!!! 65905 Fito-płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

Opis produktu:

Płyn do płukania jamy ustnej Dr. Taiga  walczy z bakteriami, pozostałościami pożywienia i nieprzyjemnym zapachem, pozostawia świeży oddech na długo. Dzięki składnikom aktywnym płyn pomoże Ci zachować świeży oddech przez cały dzień i zapobiec powstawaniu problemów z zębami i dziąsłami.  Wystąpienie osadów w płynie jest dopuszczalne ze względu na  obecność naturalnych wyciągów w składzie. Płyn do płukania jamy ustnej nie zawiera alkoholu, chloroheksydyny, parabenów i SLS.

Sposób użycia :

Dwukrotnie  płukać usta po czyszczeniu zębów przez 30 sekund. Nie połykać.

 

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość