721 730 730

Zestaw do zachowania czystości w domu!

Chcesz, by Twoje sprzątanie było szybkie, skuteczne i nie wymagało zbędnego wysiłku? Tak właśnie będzie, gdy użyjesz naszych ściereczek z super mikrofibry. Skorzystaj z wyjątkowej oferty- kupując ściereczkę do czyszczenia szyb oraz ściereczkę do czyszczenia podłóg za jedynie 0,20 PLN otrzymasz listki skoncentrowanego detergentu do prania!

Kod produktu: 1480204/01

Produkt niedostępny

980198 Dwustronna ściereczka do czyszczenia podłogi, 1 szt

Opis produktu:

Dwustronna ściereczka do czyszczenia podłogi sprawi że mycie podłóg przebiegnie szybko, dokładnie i bez zbędnego wysiłku. Wykonana jest z nowoczesnego materiału wysokiej jakości - super mikrofibry, która charakteryzuje się niesamowitą trwałością i chłonnością, skutecznie czyści nawet bez użycia środków czyszczących.

Ściereczka idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym najbardziej wymagających: parkietów, laminatów, płytek, linoleum i innych.

Dzięki optymalnemu rozmiarowi 50 x 60 cm czyszczenie będzie bardzo wygodne, a dwie strony o różnych teksturach zapewnią doskonały efekt.

- Karbowana strona ściereczki szybko rozprowadza wodę po powierzchni i doskonale czyści trwałe zabrudzenia.

- Gładka strona ściereczki szybko wchłania wodę, pozostawiając suchą podłogę bez smug.

Suchej ściereczki można użyć do usunięcia kurzu.

Sposób użycia:

Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg (linoleum, parkiet, płytki, laminat). Nie prasować, nie suszyć na grzejniku.80193 Dwustronna ściereczka do czyszczenia podłogi, 1 szt

980193 Express-ściereczka do czyszczenia szyb

Opis produktu:

Mycie okien, luster i szklanych naczyń to bardzo pracochłonna czynność. Szukamy wszelkich sposobów, aby na powierzchni nie pozostawić smug i plam. Ze ściereczką do ekspresowego czyszczenia okien nie będziesz musiała więcej tracić sił, czasu i nerwów. Pomoże Ci idealnie umyć powierzchnię  bez specjalnych środków czyszczących! Ścierka jest wielokrotnego użytku, można ją prać i używać latami. Dzięki niej przestaniesz używać detergentów, które nie tylko są szkodliwe dla człowieka ale również dla środowiska. Zaoszczędzisz na zakupie chemii gospodarczej i innych ścierek, które nie dorównują tej ścierce pod kątem skuteczności.

Okna, szklane naczynia, kryształy, lustra, witraże, szyby samochodowe, kafelki – specjalna tkanina ściereczki zapewni idealny blask każdej powierzchni, nie pozostawiając wody, smug, ani włókien.

Rozmiar: 41x41 cm.

Wystarczy  zamoczyć  ścierkę w wodzie, odcisnąć i przetrzeć okno.  Możesz mieć lśniące okna i lustra bez konieczności polerowania ich.

Sposób użycia:

Namoczyć ściereczkę w wodzie, starannie wycisnąć następnie  usunąć zabrudzenia ze szklanych powierzchni. Nie wymaga przecierania na sucho. Nie prasować, nie suszyć na grzejniku.

GRATIS!!! 1480204 Płatki do prania, 42 szt.

Opis produktu:

Bezpieczne i skuteczne pranie teraz w kompaktowym formacie! Cienkie i lekkie listki do prania na bazie niejonowych substancji powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego – to produkt ekologiczny bez fosforanów, chloru, talku i parabenów.

 Zapewniają intensywne i jednocześnie delikatne pranie dowolnych rodzajów tkanin.

 W odróżnieniu od proszków nie wytwarzają pyłu i nie powodują podrażnień u alergików.

 Mogą być stosowane do prania tkanin białych i kolorowych.

Są idealne do tkanin delikatnych, nie wypłukują barwnika i chronią intensywny kolor tkaniny.

Wyróżniają się niskim stopniem powstawania piany, szybko się rozpuszczają nawet w zimnej wodzie.

Są wygodne w podróży: lekkie i cienkie listki można bez przeszkód zabrać ze sobą.

Bardzo dobrze wypłukują się z tkaniny, nadają ubraniom lekki zapach świeżości, zapobiegają elektryzowaniu się tkanin.

Dbamy o przyszłość naszej planety! Część środków ze sprzedaży tego produktu jest przeznaczona na sadzenie drzew iglastych!

Sposób użycia:

Do prania ręcznego: włóż listek do wody, aby się rozpuścił.

Do prania w pralce: włóż ubrania do bębna pralki, następnie włóż listki w zależności od ilości ubrań i stopnia ich zabrudzenia. Przed praniem można wstępnie oczyścić najbardziej zabrudzone miejsca.

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu.

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość