721 730 730

Ziołowy krem do stóp „DeoControl“ 80g

Ziołowy krem do stóp DeoControl zawiera kompleks regeneracyjny z ekstraktów roślinnych z tajgi, naturalnych olejów i tlenku cynku, które zapewniają skórze świeżość i niezawodną ochronę.

Kod produktu: 45907

20,80zł 26,00zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Ziołowy krem do stóp DeoControl został stworzony do skutecznej pielęgnacji skóry stóp. Pielęgnacji stóp poświęcamy zazwyczaj mniej uwagi niż dbałości o inne części ciała.
Nasze stopy są codziennie narażone na ogromne obciążenia powodujące często uczucie zmęczenia nóg. Ponadto skóra stóp nie posiada gruczołów łojowych, znajduje się w niej natomiast znaczna ilość gruczołów potowych, co decyduje o jej skłonności do przesuszania się i twardnienia oraz zwiększonej potliwości. Ziołowy krem do stóp posiada naturalne substancje, które nie maskują problemu, lecz walczą z przyczyną.
Zawarty w kremie kompleks regeneracyjny z ekstraktów roślinnych z tajgi, naturalnych olejów i tlenku cynku:
- zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi i nadmiernej potliwości
- zapewnia skórze świeżość i niezawodną ochronę
- skutecznie zmiękcza, odżywia i nawilża skórę stóp

Regularne stosowanie przywraca elastyczność skóry i miękkość. Zapobiega powstawaniu pęknięć i łuszczenia się skóry. Krem nie jest perfumowany i nie zawiera parabenów!
Poczuj świeżość syberyjskiej tajgi! Ochrona dezodorantu i pielęgnacja stóp!

Sposób użycia:

Niewielką ilość kremu należy nanieść na umyte i wysuszone stopy. Odczekać do całkowitego wchłonięcia. Stosować codziennie. Dla lepszego działania po nałożeniu kremu można zakładać na noc bawełniane skarpety.

 

kosmetyki tianDe krem do stóp

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość