721 730 730

Seria Master Herb

Obejmuje kosmetyki do pielęgnacji cery problemowej nastolatków i osób dorosłych, kąpiele solne do nóg oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów. Linia ta została stworzona zgodnie z unikalną recepturą starożytnych mistrzów chińskich, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji. Dzięki temu preparaty kosmetyczne Master Herb dają zauważalne wyniki w krótkim czasie.

Składniki aktywne kosmetyków wchodzących w skład linii Master Herb do pielęgnacji cery problemowej: olej jojoba, glukozyd oleju kokosowego, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z aloevera, ekstrakt z wiciokrzewu, ekstrakt z szałwii czerwono korzeniowej , olej kamforowy, ekstrakty z chryzantemy, zielonej herbaty, alg morskich, bentonit, ekstrakt  z oczaru, kaolin, ekstrakt  grzyba Ling Zhi, olej laurowy, ekstrakt z kwiatów pomarańczy, ekstrakty z bambusa, traganka błoniastego, lukrecji, nanocząsteczek pereł, ekstrakt z kasztanowca, olejek z drzewa herbacianego. Ekstrakty wymienionych roślin łagodzą podrażnioną cerę, likwidują łuszczenie, usuwają obrzmienia, poprawiają procesy wymienne w skórze, odżywiają, nawilżają i odbudowują uszkodzoną cerę.

W skład kosmetyków do pielęgnacji włosów Master Herb wchodzą następujące substancje aktywne: ekstrakt z imbiru, żeń-szenia, rdestu wielkokwiatowego, Szou-Wu, angeliki, Ganoderma, bruzdoowocnika, tymianku, gastrodii lub Tian Ma, rozmarynu lekarskiego, lucerny, sezamu, lubczyka.Jest to linia intensywnych profilaktycznych szamponów i balsamów. Wyjątkowy roślinny skład tych kosmetyków, połączony z terapeutycznym działaniem daje widoczne efekty: wzmacniają się cebulki włosów, zmniejsza się ich wypadanie, zanika łupież i odnawia się kolor włosów.

Produkty z serii Master Herb

więcej o Master Herb