721 730 730

TianDe Maska modelująca „Placenta” 100g

Maska modelująca wyrównuje kolor cery, podnosi napięcie i sprężystość skóry, wzmacnia ją, nawilża, sprzyja wygładzaniu drobnych zmarszczek, działa odmładzająco.

Kod produktu: 50223

Produkt niedostępny

Opis produktu:

Maska modelująca wyrównuje kolor cery, podnosi napięcie i sprężystość skóry, wzmacnia ją , nawilża, sprzyja wygładzaniu drobnych zmarszczek, działa odmładzająco. Maska modeluje owal twarzy, zmniejsza objawy starzenia, odbudowuje wyraźny kontur.

Zalecany dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Wsypać suchą mieszankę do letniej wody 36 C, (aby maseczka się nie sypała można proszek wymieszać z kefirem lub naturalnym jogurtem) doprowadzić do konsystencji gęstej śmietany, natychmiast położyć na czystej twarzy i szyi na 15-20 minut, następnie zmyć maseczkę wodą. Zaleca się stosować dwarazy w tygodniu przez 4-6 tygodni.

 

Kosmetyki TianDe maska modelująca

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Placenta (Ekstrakt z łożyska)

Preparat biologicznie aktywny pozyskiwany z łożyska owcy. Zawiera kompleks fizjologicznie aktywnych komponentów: aminokwasy, w pierwszej kolejności glicyna i alanina, sole mineralne sodu, potasu, chloru, fosforu, białka niskomolekularne, kwasy nukleinowe, fermenty, czynniki wzrostu (pierwiastki wpływające na szybkość podziału komórek).  W kosmetyce stosowany jest ekstrakt oczyszczony z hormonów. Działa biostymulujące an skórę, odmładza ją. W skład łożyska wchodzi koenzym Q10 – potencjalne źródło energii i potężny antyoksydant. Jeden z istotnych składników ekstraktu z łożyska stanowią glikany, dzięki którym zwiększa się synteza kolagenu i elastyny skóry. Do tego najbogatszego kompleksu naturalnego wchodzą i kwasy nukleinowe pobudzające pamięć genetyczną.

Produkty z serii z Placentą

więcej o z Placentą