721 730 730

TianDe Maska powlekająca „Placenta” 80g

Maska wyrównuje kolor cery, głęboko oczyszcza i uwalnia skórę z obumarłych zrogowaciałych komórek.

Kod produktu: 50202

39,50zł
Termin wysyłki
24 godziny
Dostawa już od
0,00zł

Opis produktu:

Maska wyrównuje kolor cery, głęboko oczyszcza i uwalnia skórę z obumarłych zrogowaciałych komórek. Po usunięciu maski skóra staje się gładka i elastyczna.Maski nie należy stosować przy rozszerzonych naczynkach, obecności meszku. Ostrożnie stosować maskę przy cienkiej, odwodnionej skórze dojrzałej.

Zalecany dla każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku.

Sposób użycia:

Na czystą, suchą twarz nakładamy grubszą warstwę maski omijając okolicę brwi, skórę wokół oczu i warg, miejsca te zabezpieczamy kremem. Czekamy przez 20 - 30 minut, do wyschnięcia. Następnie delikatnie zdejmujemy maskę.

 

Kosmetyki TianDe maska powlekająca

Jesli masz pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Wybrane składniki produktu

Placenta (Ekstrakt z łożyska)

Preparat biologicznie aktywny pozyskiwany z łożyska owcy. Zawiera kompleks fizjologicznie aktywnych komponentów: aminokwasy, w pierwszej kolejności glicyna i alanina, sole mineralne sodu, potasu, chloru, fosforu, białka niskomolekularne, kwasy nukleinowe, fermenty, czynniki wzrostu (pierwiastki wpływające na szybkość podziału komórek).  W kosmetyce stosowany jest ekstrakt oczyszczony z hormonów. Działa biostymulujące an skórę, odmładza ją. W skład łożyska wchodzi koenzym Q10 – potencjalne źródło energii i potężny antyoksydant. Jeden z istotnych składników ekstraktu z łożyska stanowią glikany, dzięki którym zwiększa się synteza kolagenu i elastyny skóry. Do tego najbogatszego kompleksu naturalnego wchodzą i kwasy nukleinowe pobudzające pamięć genetyczną.

Produkty z serii z Placentą

więcej o z Placentą